0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Woocommerce Nedir?

Woocommerce Nedir?

WooCommerce, mevcut WordPress sitenizle kolayca entegre olan ve sitenizi sadece birkaç tıklamayla tamamen işlevsel bir WordPress e-ticaret web sitesine dönüştüren bir eklentidir.

WooCommerce, WordPress üzerine kurulmuş esnek, açık kaynaklı bir e-ticaret çözümüdür. İster bir işletme başlatıyor olun, ister mevcut bir mağazayı çevrimiçi olarak satın alın, isterse müşteriler için siteler tasarlayın, hızlı bir şekilde başlayabilir ve tam olarak istediğiniz mağazayı oluşturabilirsiniz.

Yeni veya mevcut bir WordPress sitesinde ücretsiz WooCommerce eklentisini etkinleştirin, isteğe bağlı rehberlik turu izleyin ve dakikalar içinde yeni bir mağaza kurun:

  • Ürün, Alışveriş Sepeti ve Checkout sayfaları
  • Kredi kartı ve alternatiflerle daha güvenilir ödeme yöntemleri
  • Sabit ücretler ve etiket baskısı dâhil, yapılandırılabilir gönderim seçenekleri
  • Modüler bloklar aracılığıyla sitenizde bulunan içeriği ve ticareti bütünleştirin
  • Otomatik vergi hesaplamalarından yararlanın

Google Analytics, MailChimp ve Facebook uyumluluğu ile daha fazlasına sahip merkezi mağaza panosu bulunmaktadır.

E-ticaret Ödeme: E-ticaret Sitelerinde Kullanacağınız Ödeme Sistemleri

Woocommerce Neden Bu Kadar Popüler?

WooCommerce’in bir e-Ticaret mağazası oluşturmak için bu kadar popüler olmasının birçok nedeni vardır: WooCommerce ücretsizdir ve temeldeki WordPress yazılımı da ücretsizdir. Açık kaynak kodludur. Herkes girebilir ve kodu denetleyebilir, değiştirebilir veya genişletebilir. Bir mağaza açmak için uzman bir geliştirici olmanıza gerek yok.“Eklentiler” adı verilen bir şey kullanarak, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan mağazanıza her türlü yeni işlevselliği ekleyebilirsiniz.

Tüm cihazlarda çalışır. Giderek daha fazla kişi akıllı telefonlardan alışveriş yapıyor ve WooCommerce bu kişilere hizmet vermeye hazır. Temalar adı verilen kısmı kullanarak, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan mağazanızın tam olarak nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz. Güvenlidir. WooCommerce, açık kaynak olmanın ötesinde, mağazanızı güvence altına almak için kaynakları olan bir milyar dolarlık şirket olan Automattic’ten geliyor.

İşlevleri değiştirmek için filtrelerden yararlanın. Mağazanızı ücretsiz ve ücretli uzantılarla geliştirin: özellikler ekleyin yerel ve küresel e-Ticaret web hizmetleriyle entegre edin.

WooCommerce, mağaza yöneticilerinin web geliştiricisine ihtiyaç duymadan bir e-ticaret sitesi çalıştırmasına izin vermek için tasarlanmıştır. Hareket halindeyken mağaza yönetimi için ücretsiz bir WooCommerce mobil uygulaması (Android ve iOS) da var. WooCommerce, bağımsız katılımcılar ile birlikte Jetpack ve WordPress.com’un yaratıcıları Automattic tarafından geliştirildi ve desteklendi.

Hepsiburada: Hepsiburada Mağaza Açmak

Aboneliklerden Spor Derslerine Ve Lüks Arabalara

WooCommerce ile hem fiziksel hem de dijital ürünleri tüm şekil ve boyutlarda satabilir, ürün varyasyonları, karmaşık yapılandırmalar ve alışveriş yapan kullanıcılara anında indirmeler sunabilirsiniz. Ve bunlar sadece kullanıma hazır seçenekler. WooCommerce hemen hemen her şeyi satmanıza izin verir. En popüler kullanım t-shirt, mücevher gibi fiziksel ürünler satmaktır. Bunlar aşina olduğunuz mağaza türleri – Amazon’u düşünün. Ancak dijital ürünleri satmak için WooCommerce’i kullanabilir veya randevular, rezervasyonlar, hizmetler vb. İçin ücret alabilirsiniz. Örneğin, sahil kenarında bir tatil kiralamanız varsa, insanların evinizi ayırmasına ve rezervasyon ücretini ödemesine izin vermek için WooCommerce’i kullanabilirsiniz. Temel olarak, “bir şey” satmak ve bunun için ödeme kabul etmek istiyorsanız, WooCommerce bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Codea: Codea Nedir?

WooCommerce Temaları ve Eklentileri

Hesaplamak neredeyse imkânsız olsa da, WooCommerce’in işlevselliğini genişletmek için orada kaç tema ve eklentinin olduğu hakkında bir fikir vermeye çalışacağız.

  • WooCommerce Temaları: 1.500’den fazla, ancak doğru hesaplamak imkânsız
  • WooCommerce Eklentileri ve Uzantıları: 2.500’ün üzerinde, ancak yine de sayı muhtemelen çok daha yüksek

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin