Sosyal Medya Yönetimi

Fotoğraf Paylaşmak Sosyal Medya Yönetimi Değildir. Profesyonel olarak yürütülmesi gereken bir alandır. Sizi En iyi Şekilde Temsil Etmelidir.

Sosyal Medya Hesabı Bulunan Firmalar Güvenli Geliyor.

Instagram

Sosyal Medya olarak Ülkemizden kullanılan en yaygın platformdur.

Facebook

Alanın da sayfanızı açıp içeriklerinizi geliştire biliriz.

Linkedin

Kurumsal sektör için uygun bir alandır.

Youtube

Ürünlerinizin video tanıtımlar, ürün ve hizmetleriniz açısından çok verim sağlayacaktır.

Sosyal Medya Yönetim Ajansı

Ajans olarak sosyal medya üzerinden yapacağımız paylaşımlarda özgün içerik üretimine dikkat ediyoruz.

Strateji Geliştirme

Markanızın kısa orta ve uzun dönem stratejinizi birlikte Geliştirelim.

Aylık Plan

Paylaşımlar size aylık planlama olarak gönderilmektedir.

Marka Konumu

Markanıza bağlı kullanıcı kitleleri oluşturarak hesabınızı yöneteceğiz.

Aylık - Haftalık Toplantı

Tüm ilerleyişimizi birlikte yöneteceğiz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sadece ürünlerinizin tanıtımını yapmak için değil müşterilerinizin markaya güvenmesi için de büyük bir fırsat sağlıyor. İnternetin ilk zamanlarında nasıl web siteniz yoksa şimdi de sosyal medya hesabınız yoksa müşterilerinizin size olan sadakat ve güveni bir o kadar sarsılıyor. Bunun için de sadece hesapların var olması değil aktif olarak profesyonel anlamda yönetilmesi de gerekiyor.

Herkesin özgürce yorum yapabildiği ve fikirlerini sunabildiği en geniş alan olan sosyal medyadaki varlığınız sizi diğer markalardan daha güvenilir kılıyor. Bunun sebebi ise potansiyel müşteriler en çok kullandıkları ortamlardan, hizmet aldıkları firmaya çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmak istiyor. medya hesabı kullanmayan markalara ulaşamayınca da güvenleri sarsılıyor ve aynı sektörde hizmet veren başka markalara yöneliyorlar. Bu riske girmemek adına markanıza verdiğiniz önem kadar sosyal medya hesaplarının da üstüne düşmeniz gerekiyor.

Sosyal Medya Hesabı Bulunan Firmalar Güvenli Geliyor

Müşterinin güvenini sarsan bir diğer konu da hesaplarının aktif olarak kullanılmaması ve sonucunda iletişime geçmeye çalışan müşterinin yanıtsız kalması. Markanızı takip eden müşteri ya da takipçiler her zaman sizin hakkınızda ya da ürünlerinizle ilgili bilgi almak isterler. Eğer siz hesabınızda çok nadir içerik paylaşıyorsanız ya da kişisel hesabınızmış gibi dikkatsiz kullanıyorsanız müşterilerinizin güveni sarsılıyor ve bu durum maalesef ki satışlarınıza da yansıyor.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda markanıza ait sosyal medya hesapladığının önemi daha çok ortaya çıkıyor. Siz de müşterilerinizin güvenini her alanda sağlamak istiyorsanız medya ajansımız ile hesaplarınızı bize emanet edin ve profesyonel olarak hesaplarınızın yönetilmesini sağlayalım. Hizmetimiz doğrultusunda hem dijital ortamda hem de gerçek ortamda markanızın değerinin arttığını hissedeceksiniz.

info@hukumdar.com.tr
+90 532 696 21 20

İletişim Bilgileri

Yenibosna Kuyumcukent A.V.M.
Blogu Kat:1 No: 403
Bahçelievler / İSTANBUL

09:00 – 19:00 Çalışma Saatleri

Referanslar

Hızlı İletişim Hattı

Dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçerek satış öncesi destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.