SEO ile Markanızı Büyütün

Markanızın web sitesi varsa içindeki içerik, görsel ve başlıkların da internetin kurdu haline gelen SEO kurallarına uygun olması gerekiyor. yani mutlaka markanıza uygun kelime etiketlemeleri, alt başlıklar ve görsel boyutlandırılması yapılması gerekiyor.

İsteğinize Özel Modül Geliştire Biliriz, Bazı Modüllerimiz

Marka Çalışması

Blog veya yerel haber sitelerin de reklamlarınızı yapalım.

Site İçi SEO

Web Sitesini yaptığımız müşterilerimizin web sitelerini SEO uyumlu olarak hazırlıyoruz.

SEO da Backlink

SEO çalışmaların da backlink mimarinizin doğru bicimlendirilmiş olması gerekiyor. Bunu birlikte inşa ediyoruz.

Blog Yazıları

Düzenli olarak web siteniz de blog yazıları ile müşterilerinizin veya kitlenizin dikkatini çekmeye çalışıyoruz.

SEO Çalışma Paketleri; Marka, Ürün ve Hizmetlerinize Göre değişmektedir.

SEO Çalışmaları genel olarak müşterilerin web sitelerine, markalarının gücüne göre değişmektedir.

Web Tasarım

Web siteniz SEO uyumlu olmalı, İçerik ve Başlıklar H1 oranlarına uyumlu olmalıdır.

Title ve Description

Alanlarınız doldurulmuş olmalı, bu sayede google botları sizi daha çabuk bulacaktır.

URL Yapısı

Link Yapınız SEO uyumlu Olmalıdır. Mümkün olduğunca kısa ve öz olun.

SSL Sertifikası

Güvenlik sertifikanızı mümkün olduğunca güncel olarak tutmalısınız.

SEO Çalışma Hizmeti

Markanızın web sitesi varsa içindeki içerik, görsel ve başlıkların da internetin kurdu haline gelen SEO kurallarına uygun olması gerekiyor. yani mutlaka markanıza uygun kelime etiketlemeleri, alt başlıklar ve görsel boyutlandırılması yapılması gerekiyor.

Search Engine Optimization konusunda her ne kadar her yerde seminerler ve internet üzerinden dersler verilse de biz bunları sizi uğraştırmadan alanında uzman kadromuzla en kaliteli şekilde yürütüyoruz. bunu yaparken de markalarınızın hizmet alanlarını ve hikayelerini baz alıyoruz.

SEO Web Tasarım kapsamında en iyi hizmeti alabilmeniz için öncelikle her içeriğiniz ve ana konularınız içine etiketleriniz olabilecek kelimelerin analizini yapıyoruz. Aynı zamanda rakiplerinizin hangi etiketlemeleri yaptıklarına da dikkat ederek sizi üst sıralara taşıyacak kelimeleri kullanmaya çalışıyoruz. Tüm bu analizler doğrultusunda web siteniz sadece doğru etiketlemelerle bile üst sıralara ulaşıyor.

SEO kapsamında verdiğimiz bir diğer hizmet de başlıklarınızın bu kurallara uygun olması. Başlıklarda kullanacağınız her kelime ve kelime sayısı büyük bir önem taşıyor. Müşterilerinizin arama yaparken yazdığı bir kelimenin bile sizin başlıklarınızda karşılarına çıkıyor olması, özellikle Google aramalarında sizi üste taşıyor. Biz de bu çalışmaları uzman kadromuz ile markanıza yönelik olarak gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf ve videolarınızın boyutlarının doğru olması da SEO için bir o kadar önemli. SEO web sitenize yükleyeceğiniz her görselin mutlaka belli bir boyutu olması ve doğru şekilde kullanılması gerekiyor. Etiketleme konusunda siz bile kolaylıkla sistem yaratabilirken özellikle görsel konusunda bizlerden alacağınız destekle en iyi web sitesine sahip olabilirsiniz.

Profesyonellik ve uygun fiyatları karşınıza çıkarttığımız sistem doğrultusunda en iyi SEO hizmetlerini sizlere sağlayacağımızın Hükümdar Bilişim olarak garantisini veriyoruz. Siz de bu imkanlardan yararlanmak için bir an evvel bizimle çalışmaya başlayın!

info@hukumdar.com.tr
+90 532 696 21 20

İletişim Bilgileri

Yenibosna Kuyumcukent A.V.M.
Blogu Kat:1 No: 403
Bahçelievler / İSTANBUL

09:00 – 19:00 Çalışma Saatleri

Referanslar

Hızlı İletişim Hattı

Dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçerek satış öncesi destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.