0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Bilişim Danışmanlığı ve IT desteği

”İnternet ve teknolojinin gelişimini en iyi şekilde kullanan Hükümdar Bilişim; birçok şirketin internet üzerinde gelişmesini sağlayarak bilişim sektörünün büyümesinde önemli rol oynuyor.”

Bir yazılım yaptırdınız, size bunun güvenliğini, doğru çalışma yöntemlerini kurumsal yapınızı da koruyarak entegre sistem çalışmanızı sağlıyoruz.

 Web sitesi tasarımı, google ve öteki arama motorları enstrumanları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı, firmanızın iş süreçlerini web üzerinden takip edebileceğiniz yazılımların yönetimi konularında bilişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz. İhtiyaçlarınızı belirleyip, gerekli analizleri yaparak öncelikle sizin için en uygun çözümü bir proje halinde size sunuyoruz. Sizlerin firmasında herhangi bir departmanda çalışan önemli bir sosyal medya uzmanı gibi önemli fikirler üreterek şirketinizin gelişmesine büyük katkılar sağlayarak sizleri doğru bilgiler ve kaynaklar çerçevesinde yönlendirmekteyiz. Ayrıca firmamız web sitenizin alan adı, server hizmetleri ve hosting işlemleri ile bire bir ilgilenerek bu alandaki birçok probleminizi çözerek sizlerin çözüm ortağınız olmayı vaadediyor.Bunun dışında web tabanlı proje ve planlama yönetimi ile alakalı olarak bilinçli plan ve programalar yapma konusunda bizzat yanınızda oluyor. Hükümdar Bilişim yazılım danışmanlığı  ile iş süreçlerini iyileştirmek tekrar yapılandırmak ve kurum genelinde yönetimi belirli standartlar doğrultusunda gerçekleştirmek isteyen şirketler için kolay kullanımlı İş Akış Yönetimi Çözümleri sunmaktadır.

Özel yazılım geliştirme, IT desteği, CRM veya ERP çözümlerinizin en iyi ve en uygun prosedürler ile üretilmesini sağlamak amacı ile bilgisayar mühendisi ekibimiz ile hizmet veriliyor.

Web Tasarım Ve Programlama Hizmeti

Hükümdar bilişim olarak sizlerin web tasarım ve programlama konusundaki ihtiyaçlarınızı en hızlı ve profesyonel yöntemlerimiz ile sizlere sunmaktayız. Şirketinizin internet üzerinde güçlenip yüksek bir müşteri potansiyeline ulaşması için yapmış olduğumuz çalışmalar oldukça önemli ve şirketlerin web dünyasında varlıklarını sürdürebilmeleri açısından hayati önem arz eden bir yere sahiptir. Bunun dışında internet sitelerinizin herhangi bir çökme ya da bozulma durumunda şirketimiz web sitenizi 24 saat içerisinde eski haline getirerek sizlere garanti sağlamaktadır. Bunların dışında Hükümdar bilişim olarak sizlere mobil ve önemli programlama hizmetlerini sunarak sizlerin internet üzerindeki etkinizi yükselterek hedef kitlenizin sizleri daha çok takip etmesini sağlıyoruz.

SEO Desteği

İnternet üzerinde şirketlerin varlıklarını sürdürebilmeleri için yapmaları gereken bir diğer önemli çalışma SEO çalışmalarıdır. SEO çalışmaları, arama motoru optimizasyonlarının gelişmesi ve internet sitelerinin özgün içerikler üretebilmeleri ve internet sitesinin trafiğini yükseltmek için gerekli olan çalışmaların bütünüdür. Bu durum şirketlerin hizmetlerini vermiş olduğu kitleye daha kolay etki edebilmesi için kullanılan yöntemlerdendir. Bu sebeple bütün internet sitelerinin özgün çalışmalar yaparak ziyaretçi ve müşteri kitlesini yükseltme hedefi bulunmaktadır. Bu çalışmalar internet sitesini ziyaret eden kişilerin siteyi orjinal bularak istediği hizmeti kolayca almasını ve o siteyi tercih etmesini sağlamaktadır. SEO desteği özellikle şirketlerin internet üzerinde bulundukları sektördeki diğer rakiplerini geçip daha iyi hizmet vermesini sağlayan önemli çalışmalar arasında yer alır. Bunun dışında SEO çalışmalar web sitelerinin daha fazla ziyaretçiye ulaşmasını sağlar ve birçok markadan reklam teklifi gelerek kazanç potansiyelini artıran ve internet üzerinde iyi bir popülerlik yakalamak için oldukça önemlidir.

Tüm bunların yanı sıra;

Alan adı ve sunucu (hosting) hizmetinin planlanması,

Web sitesi projelerinin planlanması, yönetilmesi ve şekillendirilmesi,

Web tabanlı iş programlarının yönlendirilmesi,

E ticaret sitesi kurulumu ve gerekli programların kurulum hizmetinin sağlanması,

İçerik editörlüğü ve yönetim çalışmalarını profesyonel bir şekilde sunma,

Google Adwords reklam yönetimi ve Arama motorları optimizasyonları,

IT desteği ile server veya bilgisayarlarınızın düzenli bakımı, 

Mobil uygulama geliştirme ve Sektöre, Kategoriye, isteklere göre uyarlama,

Yazılım geliştirme, yazılım danışmanlığı ve yönetme çalışmaları,

Proje oluşturma ve web tabanlı yazılım geliştirme hizmetleri aynı zamanda yazılım danışmanlığı tarafımızca verilmektedir. Gerçekleştirdiğimiz her işlem, sunduğumuz her hizmet mühendislerimiz tarafından takip edilmektedir. Bu çalışmalarımızdan faydalanmak için internet sitemizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz ve çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin