Projeleriniz için Bilişim Danışmanlığı

Projeniz için Ekip Kurmak veya Yönetmek İstiyorsunuz, Bu alanda size ekibinizi yönetebilecek size raporlaya bilecek bir danışmanınız oluyoruz.

Bilişim Danışmanlığı

Bilişim danışmanlığı hizmetinde; bir yazılım yaptırdınız, size bunun güvenliğini, doğru çalışma yöntemlerini kurumsal yapınızı da koruyarak entegre sistem çalışmanızı sağlıyoruz.

Web sitesi tasarımı, Google ve öteki arama motorları enstrümanları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı, firmanızın iş süreçlerini web üzerinden takip edebileceğiniz yazılımların yönetimi konularında bilişim danışmanlığı hizmeti veriyoruz. İhtiyaçlarınızı belirleyip, gerekli analizleri yaparak öncelikle sizin için en uygun çözümü bir proje halinde size sunuyoruz. Sizlerin firmasında herhangi bir departmanda çalışan önemli bir sosyal medya uzmanı gibi önemli fikirler üreterek şirketinizin gelişmesine büyük katkılar sağlayarak sizleri doğru bilgiler ve kaynaklar çerçevesinde yönlendirmekteyiz.

”İnternet ve teknolojinin gelişimini en iyi şekilde kullanan Hükümdar Bilişim; birçok şirketin internet üzerinde gelişmesini sağlayarak bilişim sektörünün büyümesinde önemli rol oynuyor.”

Web Tasarım Ve Programlama Hizmeti
Hükümdar bilişim olarak sizlerin web tasarım ve programlama konusundaki ihtiyaçlarınızı en hızlı ve profesyonel yöntemlerimiz ile sizlere sunmaktayız. Şirketinizin internet üzerinde güçlenip yüksek bir müşteri potansiyeline ulaşması için yapmış olduğumuz çalışmalar oldukça önemli ve şirketlerin web dünyasında varlıklarını sürdürebilmeleri açısından hayati önem arz eden bir yere sahiptir.

Bunun dışında internet sitelerinizin herhangi bir çökme ya da bozulma durumunda şirketimiz web sitenizi 24 saat içerisinde eski haline getirerek sizlere garanti sağlamaktadır. Bunların dışında Hükümdar bilişim olarak sizlere mobil ve önemli programlama hizmetlerini sunarak sizlerin internet üzerindeki etkinizi yükselterek hedef kitlenizin sizleri daha çok takip etmesini sağlıyoruz.

Özel yazılım geliştirme, IT desteği, CRM veya ERP çözümlerinizin en iyi ve en uygun prosedürler ile üretilmesini sağlamak amacı ile bilgisayar mühendisi ekibimiz ile hizmet veriliyor.

SEO Desteği
İnternet üzerinde şirketlerin varlıklarını sürdürebilmeleri için yapmaları gereken bir diğer önemli çalışma SEO çalışmalarıdır. Bilişim danışmanlığı kadar web siteler için önem taşıyan SEO çalışmaları, arama motoru optimizasyonlarının gelişmesi ve internet sitelerinin özgün içerikler üretebilmeleri ve internet sitesinin trafiğini yükseltmek için gerekli olan çalışmaların bütünüdür. Bu durum şirketlerin hizmetlerini vermiş olduğu kitleye daha kolay etki edebilmesi için kullanılan yöntemlerdendir. Bu sebeple bütün internet sitelerinin özgün çalışmalar yaparak ziyaretçi ve müşteri kitlesini yükseltme hedefi bulunmaktadır.

Bu çalışmalar internet sitesini ziyaret eden kişilerin siteyi orjinal bularak istediği hizmeti kolayca almasını ve o siteyi tercih etmesini sağlamaktadır. SEO desteği özellikle şirketlerin internet üzerinde bulundukları sektördeki diğer rakiplerini geçip daha iyi hizmet vermesini sağlayan önemli çalışmalar arasında yer alır. Bunun dışında SEO çalışmalar web sitelerinin daha fazla ziyaretçiye ulaşmasını sağlar ve birçok markadan reklam teklifi gelerek kazanç potansiyelini artıran ve internet üzerinde iyi bir popülerlik yakalamak için oldukça önemlidir.

Bilişim Danışmanlığı Yanında
Alan adı ve sunucu (hosting) hizmetinin planlanması,

Web sitesi projelerinin planlanması, yönetilmesi ve şekillendirilmesi,

Web tabanlı iş programlarının yönlendirilmesi,

E ticaret sitesi kurulumu ve gerekli programların kurulum hizmetinin sağlanması,

İçerik editörlüğü ve yönetim çalışmalarını profesyonel bir şekilde sunma,

Google Adwords reklam yönetimi ve Arama motorları optimizasyonları,

IT desteği ile server veya bilgisayarlarınızın düzenli bakımı,

Mobil uygulama geliştirme ve Sektöre, Kategoriye, isteklere göre uyarlama,

Yazılım geliştirme, yazılım danışmanlığı ve yönetme çalışmaları,

Proje oluşturma ve web tabanlı yazılım geliştirme hizmetleri aynı zamanda bilişim danışmanlığı tarafımızca verilmektedir. Gerçekleştirdiğimiz her işlem, sunduğumuz her hizmet mühendislerimiz tarafından takip edilmektedir. Bu çalışmalarımızdan faydalanmak için internet sitemizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz ve çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hükümdar Bilişim Bilişim danışmanlığı  ile iş süreçlerini iyileştirmek isteyen şirketler için kolay kullanımlı İş Akış Yönetimi Çözümleri sunmaktadır.

info@hukumdar.com.tr
+90 532 696 21 20

İletişim Bilgileri

Yenibosna Kuyumcukent A.V.M.
Blogu Kat:1 No: 403
Bahçelievler / İSTANBUL

09:00 – 19:00 Çalışma Saatleri

Referanslar

Hızlı İletişim Hattı

Dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçerek satış öncesi destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.