Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama ile Kullanıcılara dokuna bilirsiniz, Neredeyse her markanın tercihi mobil uygulamadır.

Mobil Uygulama Yazılım Fikirlerinizi projelendire biliriz!

Push Notification Bildirim Sistemi

Mobil uygulama kullanıcılarına anlık ücretsiz bildirim göndere bilirsiniz.

Destek

Destek modülü ile video veya fotoğrafları kolaylıkla gönderip alabilirsiniz.

Asistan

Modülü ile Telefon Çağrı, Not, Hatırlatma işlemlerinizi yapıla bilir.

Ödeme Yöntemleri

Mobil uygulama da istediğiniz ödeme yöntemleri sisteme eklene bilir.

QR Kod

QR kod işlemleri ile cihaz veya işlem gerektirmeden direkt çalışma alanı

Barkod

Ürün sayım stok kontrol işleri kolaylıkla yapıla bilir.

React Yazılım Kodlaması

Facebook geliştirmiş olduğu yazılım dilidir.

Uygulama Yönetim Paneli

21 Banka anlaşmalı sanal pos bulunmaktadır.

Mobil Uygulama Geliştirme Fikirleri

Mobil uygulama ajansı olarak her gecengün yeni teknoloji ile kendini geliştiren, yenilikci tasarımları ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden hükümdar bilişim sizin için çözümler sunmaktadır.

Kolay Yönetim Paneli

Yönetim paneli ile Tüm içeriklerinizi yönete bilirsiniz.

Lokasyon Bazlı Özellikler

Mobil Uygula Fikirleriniz de lokasyon öncelikli geliştirme yapıla bilir.

Teknik Destek

Uygulama içerisin de teknik destek özelliği ile Hizmet vere bilirsiniz.

Yenilikçi Teknoloji

Projenize göre kullanıla bilicek yazılım teknolojilerini sizlere öneriyoruz.

Mobil Uygulama Yazılım Firması

Teknolojinin en çok güncel olduğu bu zamanda akıllı telefonlarınızdan indirebildiğiniz uygulamaları yapabilen bir firma olarak siz müşterilerimiz ile çalışmaktan gurur duymaktayız. Rakipleriniz ile bir rekabete girmekten ziyade onların önüne geçmek ve onları geride bırakmak istiyorsanız teknolojik olan her sistemi şirketinizin arpa plan sistemi ve ön yüzünde de kullanmanız gerekmektedir.

Hükümdar Bilişim şirketi olarak müşterilerimize 2008-2009 yıllarında bu yana hizmet vermekteyiz. İşimizin ilk amacı kalite ve her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyetidir. Mobil uygulama firmaları arasında yaptığımız işin en iyisi olduğunun kanaatine müşteri memnuniyeti sayesinde varmış bulunmaktayız. Mobil uygulama sayesinde eğer bir satış şirketi iseniz tasarlanan uygulamanızı akıllı telefonlarına indiren bireyler rahatlıkla mobil uygulamanızdan da alışveriş yapabilir.

Web sitesinde olduğu gibi mobil uygulama işlemi de 7/24 açık olup hizmet vermektedir. Sadece satış şirketleri olarak değil aklınıza gelebilecek her konu ile ilgili mobil uygulama tasarlanmaktadır. Bizler gibi mobil uygulama yazılımı yapan yerler oldukça fazladır.

Rakipsiz Mobil Uygulama Hizmeti

Fakat sizler de biliyorsunuz ki en önemli olan unsur en başta güvendir. Tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda ilerlemek için mobil uygulamada kullanılan sistemimiz son derece estetiktir. Sınırlı olmayan sistemimiz sayesinde istediğin görselliği ve içeriklerin tasarımlarını yapabilmekteyiz. Hükümdar bilişim şirketi olarak aynı zamanda uygulama geliştirme firması üzerine de deneyimli ekip arkadaşlarımız ile çalışmaktayız.

Mobil uygulamanız tasarlanırken sizlere rapor veriliyor. Bunun sebebi ise tamamen isteğiniz doğrultusunda ilerlediğimizi belirtmek içindir. İnsanların artık hayatlarının içerisinde kesinlikle bulunan akıllı telefonlar bilgisayarları da geçmiş durumdadır. Bu sebeple sizler geride kalmayın diye hükümdar bilişim şirketimiz telefondan bile tek tık yardımı ile daha çok başarı ve kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

Mobil uygulamaların olmazsa olmazları tabii de içerikleridir. Şirketinizin bünyesindeki ön yüzü olan görselleri, renkler ve fonları kullanmakta özen göstermekteyiz. İşinizin konusu ve konumu ile ilgili ayrı bir analiz yapmakta aynı zamanda rakiplerinizin varsa mobil uygulamaları hakkında araştırmalar yaparak özgün bir çalışma elde etmek için özenle çalışıyoruz.

Bizlerin ve siz müşterilerimizin emeklerinin karşılığının alınması için gösterdiğimiz çabalarımız gözle görülebilecek durumdadır. Teknik aksaklıklar yaşanmaması için de sizlere bu konuları bilgilendirmekteyiz. Mobil uygulama yazılımı geliştirme diğer internet sistemlerine göre farklı olduğu için son derece deneyimli bir ekip çalışması ve profesyonel estetik bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Bu sebeple hükümdar bilişim olarak verdiğimiz her hizmetimizden yararlanın ve memnun olun diye varız. Siz müşterilerimiz ile çalışmaktan gurur duymaktayız.

info@hukumdar.com.tr
+90 532 696 21 20

İletişim Bilgileri

Yenibosna Kuyumcukent A.V.M.
Blogu Kat:1 No: 403
Bahçelievler / İSTANBUL

09:00 – 19:00 Çalışma Saatleri

Referanslar

Hızlı İletişim Hattı

Dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçerek satış öncesi destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.