E-Ticaret Danışmanlığı

Türkiyenin En Gelişmiş E-Ticaret Yazılımlarından Birine Sahib olarak Neler Yapa Bilirsiniz!

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı e ticaret yapan, firmasını internete taşıyan, sosyal medyadaki gücünü internete taşıyarak satışları artırmak isteyenlere yardımcı olmaktadır.  Hükümdar Bilişim, profesyonel e-ticaret danışmanlığı hizmeti sağlayarak kurumsal ve bireysel müşterilere hizmet verir.Eticaret danışmanlığında adeta bir marka olan Hükümdar Bilişim ile tanışın. Tamamen firmalara özel danışmanlık, yüzde yüz satış artıracak yazılım & içerik çözümleri sunuyor. E ticaret alanında profesyonel ürün çekimi, SEO uyumlu semantik içerikler ile Google’da hızla yükselin. Pazaryerlerinde satış artıracak hızlı çözümlerimizi keşfedin.Firmalara özel danışmanlık ücreti, rakipsiz çözümler, bire bir iletişim, her daim destek yazılım ve tasarım alanında profesyoneller ve tüm e-ticaret danışmanlığı için: Hükümdar Bilişim hizmet sağlıyor.

Yazılımsal E-ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı sadece ürün bulma, ürün araştırması yapma sürecinden ibaret değildir ya da Hükümdar Bilişim sadece bunu görev edinmez. Hükümdar Bilişim’de görev yapan bilgisayar mühendisleri, yazılıma hızlı bir çözüm ulaştırma amacı taşır. Firmada çalışan UX ve UI deneyimi güçlü tasarımcıların çıkardığı web tasarımları en iyi şekilde işler. Bunun yanında yazılım gerektiren çözümlerde barındırıcı (hosting) ya da web sitede işleri başarılı şekilde yürütür.Hükümdar Bilişim bot entegresi, kargo, stok takibi konusunda özel yazılım çözümleri sunar. Bu alanda firmanın isteyebileceği tüm deneyimlere 2009 yılından bugüne hizmet vermektedir.Dev markalara yazılım anlamında e ticaret danışmanlığı sunan Hükümdar Bilişim’in güçlü yanları şöyle:

  • Tüm firmalara hizmet sağlaması
  • Alanında profesyonellerin bulunması
  • Müşteri memnuniyeti ve kurumsal kimliğin ön planda tutulması
  • Tüm makine dillerinin bilinmesi, entegre sistemlerinde tecrübesi
  • Çoklu ürün yükleme, XML konusunda özel çözümler sunması
  • Yurt içinde başarılı olduğu gibi yurt dışında da marka olması
  • E-ihracat için profesyonel danışmanlık sunması
  • Tüm pazaryerlerine uygun yazılım çözümlerinde öncü konumda yer alması

Bunun gibi saymakla bitmeyen özellikle yazılımsal çözümlerin hepsi Hükümdar Bilişim firmasında!

Satışları Artıran E ticaret Danışmanlığı

Bir e ticaret danışmanın ilk amacı mevcut ürünlerin satışlarını katlayarak artırmasıdır. Firma kuyumcu ve avukatlara özel çözümlerle e-ticaret alanında nasıl ürün satışı artırılır bunu kanıtlamıştır. Yüzlerce cirosu milyonları aşan firmaya hizmet sağlamış ve sektörde e-ticaret danışmanlığı konusunda marka olmuştur.Firmada bulunan UX deneyimi güçlü tasarımcılar ve makine dillerine hakim mühendislerin ortak çalışması başarının en büyük anahtarıdır. Yıl içerisinde sadece büyük pazaryerlerinden müşterilerine binlerce satış artıracak çözümler üretmiştir. Google ads, SEO konusunda uzmanların da etkisiyle ürün erişimini milyonlara çıkartmıştır.Satışları artıran e-ticaret danışmanlığı kapsamında en kolay çözümleri üretmeyi hem vizyon hem de misyon edinmiştir. Bunun neticesinde; kolay ürün yükleme işlemleri, hızlı bir web site deneyimi, müşterilerin memnun kalacağı çözümler, tasarımsal iyileştirmeler, özel ve rakipsiz entegreler ile e-ticaret alanında tüm herkese hizmet sağlıyor. 

“İletişime geçerek e-ticaret danışmanlığı hakkında daha detaylı bilgiler alın”

info@hukumdar.com.tr
+90 532 696 21 20

İletişim Bilgileri

Yenibosna Kuyumcukent A.V.M.
Blogu Kat:1 No: 403
Bahçelievler / İSTANBUL

09:00 – 19:00 Çalışma Saatleri

Referanslar

Hızlı İletişim Hattı

Dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçerek satış öncesi destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.