Google ADS Reklamları

Web Sitenizi google veya farklı platformlar da reklamlarınızı yapa biliriz. Web Sitenizin kurulumu sonrasın da kısa bir çalışma ile entegre edilebilr.

Google ADS Reklamları

Google’ın internet üzerinden satış yapan markalar için sunduğu seçeneklerden biri de Google Adwords ya da yeni adıyla ads’dir. Bu seçenek sayesinde ürünlerinizin satışlarında kullandığınız kelimeler etiket haline gelerek Gogole Adwords ya da Google ads sisteminden aralamalarda üst sıralara çıkmanızı sağlıyor. Böylece satışlarınız daha hızlı artıyor.

Google Adword sistemi klasik kelime etiketlendirmesinden farklı ve zor bir strateji gerektirdiğinden, uzman kadromuzla en kaliteli hizmeti markalarınıza sunuyoruz. Yapacağınız satışların nitelikleri ve özellikleri doğrultusunda kelimeleri belirleyerek reklamlarınızın Google üzerindeki çıkışlarını bu şekilde sağlıyoruz.

Google Adword, bizim gibi profesyoneller tarafından yönetilmediği zaman satışlarınızda büyük kayıplar yaratabilir ve müşterilerinizin gözündeki e-ticaret notunuzu düşürebilir. Bu yüzden mutlaka sizlere sunduğumuz Adword hizmetine göz atın.

Firmalara Özel Google Adwords Hizmeti
E-ticaret koşullarınızın daha kaliteli hale gelmesi için sadece sosyal medya ya da web sitesinden değil, Google’ın da tüm yarattığı imkanların farkında olarak her alandan stratejilerinizi belirliyoruz. Özellikle ürün ya da hizmetlerinizn internet üzerinden doğru satışlarının yapılabilmesi için, site için etiketler dışında daha profesyonel ve pazarlamaya yönelik kelimeler üretiyoruz. Ürünleriniz için kullandığınız bu kelimeler sayesinde satışlarınızda büyük oranda artış sağlanıyor.

Google Adword her gün daha çok büyüyen ve yeniliklere açık olan bir alan. Bu yüzden bizler sadece sizin markanızı ya da rakiplerinizi değil, Google’ın sunduğu seçenekleri ve güncellemeleri de sürekli takip ediyoruz. böylelikle ürettiğimiz projelerde sadece marka gelişiminiz değil, sistemin zorunlu olarak getirdiği gelişim de eksiksiz bir şekilde sağlanıyor.

Markalarınıza özel Hükümdar Bilişim olarak sunduğumuz profesyonel Google Adword seçenekleri ile satışlarınızda büyük artışlar görmek istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Çalışmalarımız doğrultusunda kısa süre içerisinde hem potansiyel müşterilerinizde hem de satışlarınızda gözle görülür bir artış olduğunu kendiniz fark edeceksiniz.

info@hukumdar.com.tr
+90 532 696 21 20

İletişim Bilgileri

Yenibosna Kuyumcukent A.V.M.
Blogu Kat:1 No: 403
Bahçelievler / İSTANBUL

09:00 – 19:00 Çalışma Saatleri

Referanslar

Hızlı İletişim Hattı

Dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçerek satış öncesi destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.