İade Şartları

Türkiyenin En Gelişmiş E-Ticaret Yazılımlarından Birine Sahib olarak Neler Yapa Bilirsiniz!

İade Şartları

İade şartları gereğince; Hukumdar.com.tr sitesinden hizmet, danışmanlık ya da ücret karşılığında işlem yaptırmanız durumunda resmi olarak 14 gün iade alma hakkınız bulunuyor. Aldığınız hizmeti iade etmek için faturanız ve iade sebebinizi bildirmeniz gerekmektedir.

İade Şartları İçin İşlemler

  • İade süresi geçtikten sonra iade hakkınız bulunmaz ve iade yapmanız mümkün değildir.
  • Kişisel ya da kurumsal tüm müşterilere fatura kesilir. Eğer hizmeti iade etmek istiyorsanız mutlaka K.D.V. ve Faturanın tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Bunun yanında neden iade ettiğinizi bildiren bir not da eklemelisiniz.

Hükümdar Bilişim sitesindeki tüm ürünler kişiye özel olarak hazırlanır. Bir ürünün tekrar başka birine satılması mümkün değildir. Bununla ilgili iade şartları kapsamında Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 7. Maddesinde detaylı olarak açıklanmıştır.

  • Türkiye’de her üründe cayma hakkına uygun değildir.
  • Mesafeli Sözleşmeler yönetmeliği gereğince Hükümdar Bilişim hizmet sağlar
  • İç Çamaşırı, tek seferli şifre gibi bir yolla tüketiciye verilen hizmetler, kişisel bakım için kozmetik krem, gibi ürünlerin iadesi ancak kullanılmamış olmak şartı ile mümkündür. Yazılım anlamında da; ürün tamamen size ait olduğundan dolayı yazılımsal ürünlerde iade mümkün değildir. Yalnız, tercih etmeme sebebi olabilir. Bu şöyledir:
  • Bir ürünü izah ettiğiniz gibi yazılım konusunda ekibimiz tarafından destek verilir. İstediğiniz çalışma olmamışsa bu kanun nezdinde Ayıplı Ürün ve Hizmet kapsamına girer ve iadesi mümkündür. Yazılım konusunda tekrar eski çalışmaya döndürerek sistem iade edilir.

Kişiye Özel Ürünlerde İade

Hükümdar Bilişim Mesafeli Satışlar Yönetmeliği gereğince işlemler yapar ve hem Hükümdar Bilişim hem de müşteri bu yönetmeliğe uymakla yükümlüdür.

  • İade süreci 14 gün boyunca geçerlidir.
  • Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen elektronik ticaret kapsamında tüketici ürün iade hakkını kullanamaz.

İade işlemlerinde firmanın yapacağı geri ödemelerde kredi kartı ile sipariş verilmesi durumunda banka komisyonu düşülerek iade işlemleri başlatılır. Bu durumu Hükümdar Bilişim’e ait değildir. Bankaya aittir, firmamızın bankaya müdahale etme hakkı yoktur.

Hükümdar Bilişim müşterileri ile bire bir iletişim kurar. Web site kurma, e-ticaret sitesi hazırlama da kişi ile yüz yüze iletişim kurarak tüm müşterilerin ne isteyeceğini iyi algılar. Sonucunda müşterinin isteyeceği tüm revizeleri yaparak müşteriye teslim eder. İade süreçleri eğer kişiye özel olarak hazırlanmazsa iade hakkı mümkünken sadece o müşteriye özel olarak hazırlanmışsa iş bitiminden sonra iade hakkı mevcut değildir.

info@hukumdar.com.tr
+90 532 696 21 20

İletişim Bilgileri

Yenibosna Kuyumcukent A.V.M.
Blogu Kat:1 No: 403
Bahçelievler / İSTANBUL

09:00 – 19:00 Çalışma Saatleri

Referanslar

Hızlı İletişim Hattı

Dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçerek satış öncesi destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.