Kurumsal Kimlik Tasarımı

Sizler nasıl kurumsal kimlik çalışmalarınızın mükemmel olmasından yanaysanız biz de işlerimizde profesyonellik ve mükemmelliği ön plana çıkartarak hizmet vermek üzere hazır bekliyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Sizler nasıl kurumsal kimlik çalışmalarınızın mükemmel olmasından yanaysanız biz de işlerimizde profesyonellik ve mükemmelliği ön plana çıkartarak hizmet vermek üzere hazır bekliyoruz.

Kurumsal kimlik internet yüzünden arka planda gibi gözükse de özellikle büyük işler yapmak istediğiniz müşterileriniz öncelikle kurumsal kimliğin gerektirdiklerine sahip olup olmadığınıza bakıyor. Bu yüzden de markanızı en iyi ifade eden bir kartvizit ve kataloğunuz olmak zorunda.

​Kartvizitleriniz için en iyi tasarımları düşünürken, markanızın verdiği hizmetleri ve elinizde bulunan logonuzu da ön planda tutuyoruz. Logonuzdaki renkler ve tasarıma göre kartvizitinizi oluştururken, müşterilerin size ulaşabileceği her alanı da görsele boğmadan sade bir şekilde ortaya çıkarıyoruz. Kartvizitinizin sade aynı zamanda etkili olmasını sağlayarak kurumsal kimlik konusundaki en önemli hizmeti sizlere sağlamış oluyoruz.

Kurumsal kimliğinizin olmazsa olmazlarından biri de kenara atılmadan müşterilerinizin zevkle inceleyeceği bir kataloğa sahip olmak. Bunun için de klasik her firmanın yaptığı gibi sadece yazılarla kendinizi ifade etmek yerine görselleştirme yoluna gidiyoruz. Bu sayede bol görsel ve etkileyici cümlelerle kataloğunuz oluşuyor ve müşterileriniz ya da iş ortaklarınızın aklında yer edinmeniz sağlanıyor.

Sektör içindeki birçok firmadan çok daha uygun fiyat seçenekleri ve hızı birleştirerek en etkili şekilde kurumsal kimliğinizi oluşturmaya çalışıyoruz. Sosyal medya ve internetin de gücüne inanarak tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızı adaptasyona açık ve yaratıcı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Markanızı ödüllü tasarımcılarımıza bırakın ve Hükümdar Bilişim olarak için değer katalım.

info@hukumdar.com.tr
+90 532 696 21 20

İletişim Bilgileri

Yenibosna Kuyumcukent A.V.M.
Blogu Kat:1 No: 403
Bahçelievler / İSTANBUL

09:00 – 19:00 Çalışma Saatleri

Referanslar

Hızlı İletişim Hattı

Dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçerek satış öncesi destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.