Kullanıcı Sözleşmesi

Türkiyenin En Gelişmiş E-Ticaret Yazılımlarından Birine Sahib olarak Neler Yapa Bilirsiniz!

Kullanıcı Sözleşmesi

Hukumdar.com.tr kullanıcı sözleşmesi gereğince bu sözleşmeyi değiştirme hakkına sahiptir.

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar hukumdar.com.tr’nin mülküne aittir ve onun tarafından işletilir. Web site müşterileri sunulan tüm hizmetleri kullanırken gizlilik ve çerez politikasına uyduğunuzu bildirir ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Hukumdar.com.tr sitesinde yer alan  işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Bu ürünlerin, hizmetlerin kopyalanması, çalınması, birey & kurum olarak satışının yapılması yasaktır. hukumdar.com.tr sitesinden hiçbir yazı kopyalanamaz, yayımlanamaz. Ticari amacı olmamak şartıyla atıfta gösterme amacı taşınarak paylaşım yapılabilir. Aksi taktirde hakkınızda hukuk nezdinde gerekli hakları arayacağımızı bildirmek isteriz.

Sözleşmenin Uygulanabilirliği

Tarafların kontrolünde olmayan; salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden Mücbir sebep olduğundan dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Tarafların bu sözleşmeden doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.
 
Aynı şekilde bu sözleşmede hukumdar.com.tr ya da misafir tarafından kısmen & tamamen geçersiz hale gelen bir neden olursa yazının kalan kısımları sözleşmenin devamını nitelendirmektedir. Kullanıcı sözleşmesi gereği sözleşmenin bütünlüğü ve uygulanabilirliği esas alınır.

Gizlilik

Firmamız gizlilik politikası sayfasında gerekli tüm gizlilik önlemlerini açıklamıştır. Burada da hatırlatmak isteriz ki; internet sitemizde gezdiğiniz sürece otomatik olarak kayıt altına alınan çerezler, bilgiler ve bizimle paylaşacağınız bilgileriniz asla 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar hizmet alma sürecine girdiklerinde oluşturacak formda, iletişim bilgilerinde doğru ve eksiksiz bilgileri vermekle yükümlüdür. Bu bilgilerin eksiksiz olmasından doğacak sorunlar hukumdar.com.tr sitesini kapsamamaktadır.

Kullanıcı Sözleşmesi Uyum

Hükümdar Bilişim web sitesinden online ödeme bulunmamaktadır. Alacağınız tüm paketlerde bire bir iletişim kanalları çerçevesinde isterseniz nakit isterseniz de havale ile ödeme yapabilirsiniz. İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olup iş veren ve alan sorumludur.

 
 
info@hukumdar.com.tr
+90 532 696 21 20

İletişim Bilgileri

Yenibosna Kuyumcukent A.V.M.
Blogu Kat:1 No: 403
Bahçelievler / İSTANBUL

09:00 – 19:00 Çalışma Saatleri

Referanslar

Hızlı İletişim Hattı

Dilediğiniz zaman WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçerek satış öncesi destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.