İnternet ilk yıllarda tek taraflı bir iletişim kanalı olarak değerlendirilebilir. İlk zamanlarda televizyon, radyo ya da gazete gibi interaktif olmayan internet, günümüzde geliştirilen yazılım ve uygulamalar ile dünyayı parmağımızın ucuna getiren bir teknoloji haline geldi. Soysal medya olanakları ile internet kullanıcıları birbirleri ile aynı zamanda siteler ve uygulamalar ile iletişim halindeler. Uygulamalar ve internet siteleri üzerinden yazı, fotoğraf, resim, video, müzik vb. birçok şey paylaşan kullanıcılar internet ortamını etkilemekle kalmayıp, internet dünyasında yaratıcı konuma geldiler.

Sosyal Medya Yönetimi

Günlük hayatımızın ve iş hayatımızın bir parçası olan sosyal medya doğru ve etkili kullanıldığı takdirde kullanıcıları için büyük bir popülerlik kazanma, reklam ve tanıtım yapma en önemlisi de kazanç sağlama kapısıdır. Günde ortalama 1.5 milyar insan online oluyor ve insanların büyük bir bölümü çevrimiçi sosyal medya hesaplarını kullanıyor.

Özellikle ticari kuruluşlar için önem taşıyan reklam ve tanıtım hizmetleri için sosyal medya biçilmiş kaftan diyebiliriz. Sosyal medya hesaplarınızın hak ettiği yere bizimle daha kolay ulaşırsınız.

Doğru Adres

Profesyonel ellere emanet edilmiş olan ve yönetilen bir sosyal medya hesabı işinizi geliştirip büyütmenizde önemli rol oynar. Firmamız üzerinden alacağınız sosyal medya yönetim hizmeti ile içerik yönetimi, rakip analizi, hedef kitlenin belirlenmesi ve reklam kullanımı gibi konularda uzman ekibimizin yardımı ile rakiplerinizin çok önünde yer alacaksınız. Sosyal medya yönetiminde doğru adres olan firmamız ile dijital çağ ve sosyal medya platformlarında istediğiniz yerde olacaksınız.

Strateji Planı

Sektörün dinamiklerine, rakiplerine, iş analizine ve pazarlama yöntemlerine göre hazırlanan bir stratejik plan dâhilinde siz ve ekibimizle yapılacak olan marka analizi sonunda nasıl bir yol izlememiz gerektiğine kara veririz.

Firmanın hali hazırda var olan sosyal medya hesaplarının incelenmesi de işimizin bir parçasıdır. Firmanın kaç abonesi ya da takipçisi olduğunun belirlenmesi, bu grubun özelliklerinin tespiti, ne kadar paylaşım yapıldığı, büyüme ya da küçülme oranının ne olduğu moderasyon ve iletişimin nasıl yapıldığının da analiz edilmesi sosyal medya hesaplarınızın aktif yönetiminde önemlidir.

Yaşayan Bir Organizma

Yaşayan bir organizma olarak değerlendirebileceğimiz sosyal medya, doğru yöntemler ile kullanıldığında hedeflere ulaşmak için en doğru araç olacaktır. Bir strateji planı hazırlandıktan sonra, içerik yönetimi, görsel ve işitsel materyallerin tasarımı, hedef kitleye göre reklam yönetimi ve sayfa moderasyonunun nasıl yapılması aktif sosyal medya yönetiminin diğer bir alanıdır. Verdiğimiz hizmetlerde diğer bir önemli nokta ise hazırladığımız raporlardır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak hazırlanan raporlarda aktif olarak yönetilen sosyal medya hesaplarınızın nabzını tutabileceksiniz. Bu raporlar dâhilinde daha iyiye ve daha ileriye gitmemenin yolları ve alınması gereken yöntemler ortaya çıkacaktır.

Bizimle iletişime geçerek sizin ya da markanız için uygun fiyat ve ödeme seçenekleri dâhilinde neler yapabiliriz öğrenebilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi için düşüne bileceğiniz en doğru firma : Sosyal medya yönetimi tıklayın.