Yazılım, donanım ve internet alanında yaşanan gelişmeler ile sanal alem diye adlandırdığımız internet dünyasını çantamızda hatta cebimizde taşır hale geldik. Firmalar web sayfalarını mobil uyumlu olarak tasarlıyorlar ancak, mobil uygulama  ve önemi firmalar için ülkemizde daha tam olarak anlaşılmış değil.

Mobil Cihaz Kullanımı

Ülkemiz nüfusunun %67’lik bir oranı internet kullanıcısı ve bu rakam yaklaşık olarak 54 milyon kullanıcı anlamına geliyor. Bu 54 milyon kullanıcının ise yaklaşık 3 milyon kadarı sadece bilgisayarları ile internete bağlanıyor. Bu da demek oluyor ki internet kullanan 51 milyon kişi mobil cihazlar ile de internete bağlanıyor.

Mobil Uygulamalar

Mobil cihazlar için geliştirilen uygulamalar, firmalar için özellikle de elektronik ticaretle uğraşan firmalar için önem taşıyor. Firmalar mobil platformlar için hazırladıkları uygulamalar ile müşterileri hakkında bilgi toplama, anlık bilgilendirme ve reklam yapma şansını yakalıyorlar. Uygulamalar sayesinde çok fazla kullanıcıya ulaşarak, normalde çok daha maliyetli olacak reklam ve iletişim giderlerini indirebiliyorlar. Vereceğimiz hizmet ile sizler de bu imkanlara sahip olacak ve işinizi bir hatta birkaç adım öne çıkaracaksınız.

Bir Adım Öndesiniz

Firmalar için geliştirdiğimiz uygulamalar ile pazarlama faaliyetlerinizi gerçekleştirirken, uygulamayı indiren müşterilerinizin istekleri dahilinde elde ettiğiniz bilgiler ile (yaş, cinsiyet, yaşadığı yer vb.) bir müşteri veritabanı oluşturarak CRM (Customer Relationship Manager) yani müşteri ilişkileri yönetiminde rakiplerinize göre bir adım öne çıkıyorsunuz.

Firmalar için mobil uygulamalar geliştirirken sektörde bulunan 2 işletim sistemi göz önünde bulunduruyoruz. Bunlar Android İşletim sistemi ve IOS (iPhone) işletim sistemidir. Müşterilerimizden gelecek talep doğrultusunda Windows Mobile işletim sistemleri ile de uyumlu mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Teknoloji dünyasında yaşanan gelişmelere paralel olarak verdiğimiz hizmet ve destek sürekli gelişim göstermekte ve siz değerli müşterilerimiz ve sizin müşterileriniz için kullanıcı dostu ve fonksiyonel yapıya sahip uygulamalar geliştirerek çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz. Yapılan diğer bir araştırmaya göre müşterilerin %85’i müşteri odaklı çalışan ve mobil uygulaması olan yerlerden alışveriş yapmayı ya da hizmet almayı tercih ediyor.

Mobil Çözümler

Tarafımızdan alacağınız hizmet ile, analiz ettiğimiz mobil dünya ve mobil dünya stratejileri sayesinde kuruluşunuzun bir çözüm ortağı olarak rakiplerinizin çok çok önünde yer alacaksınız. Sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirdiğimiz mobil uygulamalar ile müşterileriniz ile daha rasyonel ve sağlıklı bilgi iletimine geçeceksiniz. Web sayfalarının aksine günümüzde bazı uygulamalar offline (bağlantı olmadan) olarak da kullanılabiliyor.

İnteraktif olarak hazırladığımız kullanıcı arayüzüne sahip olan uygulamalar yapılan araştırmalar dâhilinde sürekli güncel tutularak hizmet ve kalite standartlarında yüksek süreklilik sağlamaktadır.

Doğrudan bir pazarlama kanalı olan mobil uygulamalar ile iyi bir müşteri deneyimi sağlamak, marka bilinirliğini arttırmak, rekabet ortamında öne çıkmak ve işinizi büyütmek için, alanında uzman, profesyonel ve deneyimli kadromuz ile sizlere ve sizin müşterilerinize mobil uygulamalar geliştirip her türlü güncelleme ve teknik destek ile hizmetinizdeyiz.