Web tasarım trendleri, zamanın geçişiyle birlikte gelir. Duyarlı tasarımdaki kaymalar, kullanıcı davranışındaki değişikliklerle birlikte hareket eder. Skeuomorphism’den düz tasarıma geçişteki gibi, diğer değişiklikler sanayide sıcak olana daha çok bağlıdır. Harika web tasarımı, hem form hem de işlevi dikkate almalıdır. Ancak, web tasarımının sürekli değişen yapısı nedeniyle, en yeni tasarım trendlerine ayak uydurmak zor olabilir. Web tasarımcıları olarak, her zaman rekabetin önünde kalmak için mevcut trendlerin iyi bir kavrayışına sahip olmalısınız. İşte size ilham olabilecek Hükümdar Web tasarım sitemizde yer alan web tasarımında en yenilikçi tasarımlar

Chase Bank – Logomark & ​​Wordmark Animasyonu

Pürüzsüz, basit bir banner canlandırması – Chase Bank’ın logotipi , afiş maviye dönüştüğünde, logomarkın içine doğru düzgün bir şekilde kaydırılır. Marka adınızı ve resminizi çektikten sonra, onu minimalist temellerine eşleştirmeyi düşünün!

Esnek – Markanın Arkasındaki Hikaye

Supple’ın SEO servis sayfası, logolarını sergilemek için animasyonlu SVG’yi kullanır, DNA’nın çift sarmal yapısının bir temsili olduğunu ve her zaman bir şirket olarak nasıl geliştiklerini gösterir. Ek SVG animasyonları, organik trafiğin işletmeyi olumlu etkileyebildiğini göstermek için yan yana bitkiler – bir solma ve bir çiçeklenme içerir. Bu muhteşem yenilikçi tasarım için Hükümdar web tasarım sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Invision – Kolay Sağ Tıklama Logo İndir

Bir sitenin sayfasından doğrudan bir logo indirmek mi istiyorsunuz? Invision size yardımcı olmak için proaktif bir adım atıyor – logoyu sağ tıklattığınızda, şirketin tüm logo ve simgelerini içeren ZIP paketli bir klasörü indirmenizi sağlayan kullanışlı bir pop-up alacaksınız. Siteniz için aynı işlevselliği ister misiniz? Kendi sağ tıklama pop-up’larınız için kullanabileceğiniz bu tasarımı için Hükümdar Web tasarım sitemize göz atabilirsiniz.

AllTheFreeStock – Dinamik Tipografi

AllTheFreeStock, ziyaretçilere ücretsiz görüntüler, videolar, simgeler ve daha fazlasını sunduğunu söylemek için dinamik tipografi kullanır. Bu, ziyaretçilerinizi çekmenin harika bir yolu olabilir. Siteniz için benzer bir şey yapmak istiyorsanız, web sitemizde gezintiye çıkabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Botond Raduly – Göz Alıcı Gözler Tasarımı

Bir portrede kim olduğunuzu gösterin. Bu, ziyaretçileri ilerledikçe takip eder. Sayfayı aşağı doğru gezdirmek, Botond’un kendinize baktığınız ana kadar portre resmini canlandırır. Kitlenizle bağlantı kurmanın mükemmel bir yoludur. BU mükemmel tasarım içi bizler ile iletişim geçebilir güzel bir web tasarımın zekini sürebilirsiniz.

Jongmin Kim – İnteraktif Harita ile Dünyayı Gezin

Seyahat fotoğrafçılığı blogunuz varsa, site sizi bir yolculuğa çıkarmamalı mı? Jongmin Kim’in ana sayfasında tarihlerin üzerine geldiğinizde bölünmüş ekrana bakın. Konum ve tarihe göre animasyonlu fotoğraf ve video albümlerine tıklayabilirsiniz. Ülkeye yakınlaşmak, her bir fotoğraftan çekilen bir iplik eğirme tekerleği sizi seyrek beyaz kışlar ya da ılık, aydınlık yazlar boyunca renk yolculuğuna çıkarır. Hükümdar web sitesi uzman kadrosu ile sizler için en kaliteli ve en yenilikçi hizmetleri sunmaktadır. Siz de web sitemizin harika tasarımlarından faydalanmak ve uzman kadromuzun sahip olduğu tecrübeden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektedir.