Web tasarımın hizmeti veren kurumların ivedilikle ihtiyaç duyulan kurumlar haline gelmesi en iyi web tasarımcılar anahtar sözcüğünü de devreye sokmuştur. Size uygun web dizaynı bu uzman ekip tarafından tasarlanır ve hayata geçirilir. Kendi içerisinde birçok dala ayrılan Bilişim Teknolojileri alanında mühendisler kendilerini yetiştirmiştir. Yazılım mühendisi, sistem mühendisi, bilgisayar mühendisi gibi. Hükümdar Bilişim kuruluşundan bu yana hizmet verdiği tüm alanlarda konunun ve iş sahasının uzmanları ile birlikte çalışmış, kalite ve başarının adresi olmuştur. Yazılım ve İnternet ile ilgili aklınıza gelen her alanda güçlü kadrosu ile her zaman sizlere yardımcı olmayı amaç ve ilke edinmiştir.

Neden Web Tasarım

Web tasarım geriye dönüp bakıldığı zaman İnternet ve bilgisayarın gelişimine paralel olarak ilerlemiştir. 1990’lı yıllarda sınırlı sayıda bilgisayar var iken, internet hattı olan evde çok azdı. Ancak günümüzde her evde bilgisayar ve internet hattı mevcut hale gelmiştir. Hatta her birey mutlaka bir akıllı telefon sahibi olmuştur. Sahip olduğumuz bu telefonlarda yine internet paketleri mevcuttur. Tüm bunlar insanların ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiştir ve kullanıma sunulmuştur. Bir web sitesi, bilgi paylaşmak amacı ile kurulduğu gibi, satış yapmak, tanıtım yapmak amacı ile de kurulabilir. Bunu tamamen bireyin istek ve ihtiyacı belirlemektedir. Hükümdar Bilişim kurumunun sayfasını ziyaret ederek, kafanızı karıştıran tüm soruların cevaplarını bulabilir, ihtiyacınız olan bir web sitesini veya projeyi belirleyebilirsiniz. Ya da siz hayalinizi anlatırsınız, bünyemizdeki mühendisler sizin anlattıklarınızı hayata geçirir.

2008 Yılından Bu Yana Hizmet Vermekteyiz

Hükümdar Bilişim 2008 yılında kurulmuş ve hizmet vermeye halen devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti, güncellik ve kaliteli hizmetinden asla ödün vermeyen kurumumuz kısa bir süre içerisinde çok başarılı projeler yapmış, ödüller almış, kurum ve kuruluşların takdirlerini kazanmıştır. Devlet kuruluşları da dâhil olmak üzere piyasadaki çok önemli özel kurum kuruluşların tanıtım projeleri yapmış, kendisine referans sağlamayı başarmıştır.

Hizmet Alanlarımız

Hükümdar Bilişim statik ve dinamik web sayfası, mobil uygulamalar, sosyal medya yazılımları, yazılım sorunlarını giderme, e-ticaret siteleri gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Bunların hepsi günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiş olan profesyonellik isteyen iş ve işlemlerdir. Bu kavramlar ile ilgili bilgi sahibi değilseniz, Hükümdar Bilişim’in resmi sayfasından veya bizlerden bilgi alabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz bütün alanlarda uzman personellerimiz görev almaktadır.

Daima Destekçiniz

Hükümdar Bilişim sekiz yıllık bir çalışma sürecinde başarılı projelere imza atmıştır. Kullanıcıların büyük önem verdiği güven konusunda, asla taviz vermemiştir. Sunduğu hizmetleri daima en güncel yazılım ve uygulamalara göre yaparak memnuniyet sağlamıştır. Tüm bunları yaparken, bünyemizdeki mühendislerimizden, meraklı olan vatandaşlarımızın yararlanmasını da olur hale getirmiştir. Web tasarım konusunda temel bilgiye sahip olan ve kendini geliştirmek isteyen bireylere yardımcı olunmaktadır. Eğer hayalinizdeki eğitimi almak için yeterli bütçeniz yok ise, hayallerinizi yarım bırakmanıza gerek yok. Kurumumuzda belli saatlerde bizlere katılarak, bünyemizdeki mühendislerden faydalanabilir, mükemmel işler yapabilirsiniz. Böylece iş yerinde hem iyi bir deneyim kazanır hem de kendiniz geliştirmiş olursunuz. Daha detaylı bilgi için mutlaka kurumumuza ait internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Bizler ile iletişime geçmek içinse, iletişim bölümü altındaki size uygun bir kanaldan bizlere yazabilir, arayabilirsiniz.