0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Web Tasarım Yaptırılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Web Tasarım Yaptırılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Piyasa içerisinde çok sayıda web tasarım yapan kişi ve kuruluş bulunmakta. Web sitesi yapmak hassas bir konudur ve bir çeşit sanattır. Kurumsal bir web sitesinin içerisinde hem ciddi anlamda kodlama, hem de görsel tasarım bulunmalıdır.

Ziyaretçilerin Beklentileri ve Seo Uyumu

Web tasarım kişinin kendisi için değil, siteyi ziyaret edecek olan kişiler için yapılır. Kişiler ne için sitenize gelecekse, hangi hizmeti ya da ürünü arıyorsa, sitenin dizaynı buna göre tasarlanmalı. Sayfaların içerisinde çok uzun ve gereksiz olan bilgiler olmamalı, ihtiyaç duyulan fotoğraf, video ve bilgi ile desteklenmelidir. Site, arama motorlarına uygun bir altyapı ile tasarlanmalıdır. Seo uyumlu bir tasarım yapılmadığı zaman, sayfalar arama motorlarında üst sıralarda yer alamayacak ve fazla kişi tarafından görülüp ziyaret edilemeyecektir. Oysa web sitelerinin amacı, yeni müşteriler bulma ve daha fazla sayıda insana ulaşmaktır.

Responsive Uyumu

Günümüzde online işlemlerde, bilgisayarlardan daha fazla oranda tablet ve mobil telefonlar kullanılmakta. Uzman görüşleri, yakın bir gelecekte, telefonla internet üzerinde yapılan işlemlerin, bilgisayarları geri planda bırakacağı yönünde. Bu nedenle dizaynı yapılacak olan site, kesinlikle mobil uyumlu olmalı. Firmamız, yıllardır web tasarım konusunda konusunda uzman ve deneyim sahibi olan tasarımcıları sayesinde, son derece kaliteli, arama motorlarında üst sıralarda yer alan, Seo uyumlu web tasarımları yapmakta.

Sitenin Açılış Hızı, Özgün İçerikler

Açılışı yavaş olan bir web sitesi, ziyaretçileri siteden uzaklaştırır. Sayfaların ortalama açılış süresi en fazla, 3 ile 4 saniye arasında sürmelidir. Arama motorları da, açılışları hızlı olan siteleri üst sıralara taşır. Web sayfalarının içerikleri hiçbir zaman kopyalama yöntemi ile internetten alınarak oluşturulmamalıdır. Sayfalarda kullanılan video ve fotoğrafların orijinalliği ve lisans durumları araştırılmalıdır. Sitenizdeki yazı ve resimlerin özgün olması gerekir. Bu kullanıcı sayısını büyük ölçüde artırır.

Bütçe Ayırma ve Kaliteli Tasarım Firması Seçme

Herhangi bir tasarım firmasına site hazırlatmakla, tüm bu gereklilikler yerine gelmemekte. Web tasarım konusunda, kod yazımında bilgili, zengin portföye sahip, başarılı firmalara yaptırılan tasarımlar istenilen sonuçları vermekte. Sitenin içeriği adına bulunan görseller, hazırlanacak olan videolar için ilave bir bütçe ayrılması da gerekli. Firmamız, profesyonel tasarımcıları, zengin portföyü, kaliteli tasarımları ile bu konuda haklı bir üne sahiptir. Sizlerde web tasarım konusunda, müşteri sayınızı artırmak dolayısı ile daha fazla satış yapmak, faydalı linkler ile reklam ücretlerinizi azaltmak ve markanıza değer kazandırmak istiyorsanız www.hukumdar.com.tr adresinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin