Web Sitesi Hazırlamak Ve Yönetmek

Hizmet veya ürün tedariki konusunda yeni firmalarla tanışmak isteyenlerin yaptıkları ilk şey bilgisayar veya cep telefonu aracılığıyla internete girmek ve ilgilendikleri mal veya hizmet için arama yapmaktır. İyi tasarlanmış bir web sitesi bu tür arama yapan kişilerin dikkatini kısa sürede çekmeyi başarır ve ilk iletişimi başarıyla sağlar.

Teknolojinin Yardımıyla Hizmetler Müşterinin Ayağına Gitsin!

Bu nedenle kendini tanıtmak isteyen firma veya kişiler için profesyonelce tasarlanmış ve profesyonelce yönetilen bir web sitesine sahip olmak çok önemlidir. Web sitesi hazırlamak ve yönetmek için çok farklı seçenekler vardır.

Konu hakkında sınırlı da olsa bir bilgisi olan kişiler bazen siteleri kendileri yapmaya çalışırlar. Hazır formatlar aracılığıyla basit siteler oluştururlar. İnternet ortamında birbirine benzeyen binlerce siteden birine sahip olmakla yetinenler için bu yöntem yeterli olabilir. Basit bir site ile yetinmek istemeyenler ise web tasarım ajansı ile çözüm ararlar ve bunun için araştırma yaparlar.

Tasarımla İlgili Taleplerinizi Sıralayın

           Profesyonel web tasarım konusunda uzman olan firmamıza başvuran müşterilerimizle yaptığımız ilk görüşmede müşterilerimizin taleplerini dinler ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız. Müşterilerimizin beğendiği tasarımlara sahip olan örnek siteleri belirler ve üzerinde nasıl değişiklikler istediğini anladıktan sonra çalışmalarımıza başlarız.

Tasarım ile ilgili ilk çalışmayı kısa sürede tamamlar ve müşterinin bilgisine sunarız. Müşterimizden gelen yorumlar ve düzeltmelerin ardından ikinci etaba geçer ve sitenin son halini belirleyecek aşamaya geçeriz. Web Sitenin tasarım ve yönetimi ile ilgili kodlamaları eksiksiz bir biçimde tamamladıktan sonra müşterimizin nihai onayına sunulan çalışmamız onaylanırsa hosting aşamasına geçer ve siteyi kullanıma açarız.

Müşterimiz beklenen onayı vermezse, sitenin tasarım ve yönetimi ile ilgili tüm beklentileri karşılanana kadar çalışmalarımızı sürdürürüz. Yapılan iş, müşterilerimizin içine sinmeden, müşterimiz yeni sitesinden mutlu olmadan biz de mutlu olmayız.