0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Web Site Yapımında Kullanılan Programlar

Web Site Yapımında Kullanılan Programlar

Web Site Yapımında Kullanılan Programlar

Günümüzde web sitelerine olan talep giderek daha da çok artmaktadır. Bu talebi karşılamak için oluşturduğunuz web sitesinin oldukça kaliteli Seo alt yapısına sahip olması gerekmektedir. Hükümdar Bilişim sizlere bu konuda en iyi hizmeti sunarak, sitenizin kalitesini ve ziyaretçi sayısını artırır. Web sitesi kurmak için izlemeniz gereken bazı adımlar ve kullanılması gereken programlar bulunmaktadır. Web site yapımında kullanılan programlar şu şekildedir;

  • İlk olarak web sitenizi oluştururken ziyaretçileriniz için görselliği sağlamalısınız. Bunun içinde tema ve web tasarım programlarını tercih etmelisiniz. Microsoft Front Page 2003 programını kullanarak basit ve kısa bir şekilde web sayfası oluşturabilirsiniz. Ya da Dream Weaver sizlere daha yüksek performans sunacaktır.  Daha çok grafiklerle dolu bir site kullanımı için Fireworks tercih edilmektedir. Firework sizlere grafik yönünden gelişmiş tasarımlar sunan bir programdır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir site olan Edit Plus da sizlere kaliteli bir kullanım sağlayacaktır. Css, Asp, Php gibi editörleri kullanabilirsiniz. Adobe Flash sizlerin animasyon, hareketli resim gibi içerikleri sitenizde bulundurmanızı sağlar. Swish ile de hareketli animasyonlar kullanabilirsiniz. Notepad++ söz dizimi, kodları görüntülemenizde sizlere yardımcı olacaktır. Web sitesi yapımında kullanılan programlar olarak bunları tercih edebilir, sitenizin alt yapısını güçlendirebilirsiniz.

Web Site Kurulum Aşamaları

Bir web sitesi için ilk olarak kurucu seçmelisiniz. Hükümdar Bilişim sizler için bu görevi üstlenmektedir. Teknik olarak sütün becerilere sahip seo hizmeti veren Hükümdar bilişim sizlere site çözümleri sunar. Kurucuyu belirledikten sonra tasarım seçmelisiniz. Sitenizin içeriğine göre bir tasarım kullanabilirsiniz. Daha sonra bu tasarımı özelleştirebilirsiniz. Size özel bir düzenleme yaptırabilirsiniz. Sitenizin ismi de ziyaretçi konusunda oldukça önemlidir. Bir domain belirleyip, ziyaretçilerin kolay bir şekilde sitenize ulaşmasını sağlamalısınız. URL isminizin olabildiğince kolay olması gerekmektedir. Site içeriğiniz ile uyumlu ve karmaşık olmayan bir isim ile ziyaretçiler rahatlıkla sizlerin sitenize ulaşacaklardır. Tüm bunları sizin yerinize Hükümdar Bilişim yapmaktadır. Siteniz en iyi ve kaliteli şekilde bu işlemlerden sonra kullanıma hazır olacaktır. Web sitesi yapımında kullanılan programlar ile de sitenizin görselliği ve içerik düzenlemesi yapılacaktır.

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin