Grafik tasarım firmamız tarafından web tasarım, kurumsal kimlik, google adwords, E-ticaret, özel yazılım çözümleri, B2B bayilik sistemleri, SEO ve mobil uygulama gibi hizmet vermiş olduğumuz işlerden bir tanesidir. Güvenilirlik konusunda daima müşterimizin yanında olmanın dışında kaliteden de ödün vermemek için sürekli olarak hizmetlerimize en iyi şekilde devam ediyoruz. Ayrıca firmamız modern ve uzman kadro olarak da kendisini hiçbir zaman geride bırakmadığını siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet üzerinden de göreceksiniz. 2010 yılından bu yana bu sektörde en iyi hizmeti vermek amacı taşıyarak kurulmuş olan firmamız yapmış olduğu tasarımlarlarına yansıtma prensibi ekleyerek de müşteri memnuniyetini sonuna kadar yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamız bilişim dalı olarak hizmetlerini sürdürmekte ayrıca SEO uzmanları, yazılım mühendisleri ve bilgi teknolojileri gibi uzman çalışanları da barındırıyor. Oldukça teknik bir donanıma da sahip olan firmamız gelişmiş yüksek kapasite de hem web tasarım hem de hosting sağlayıcısı olan başarılı bir firmadır. 8 yıldan bu yana hizmetlerimiz başarısına Baransan Holding, Fıratpen, Koçak Gold, Atasay Kuyumculuk, Altınbaş, Tekfen Holding ve daha birçok dev şirketlerinin dışında Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın grafik tasarımlarını da yapmaktan son derece mutluluk duyduk.

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarımı, tasarımı yapılacak olan firmanın alanına göre sloganı görselleştirme, herhangi bir görsel geliştirme veya alıcılarına bir mesaj iletmek amacı ile görülebilir ve algılanabilir özellikte ister iki boyutlu ister üç boyutlu yaratıcı bir süreci organize ederek meydana çıkan tasarıma verilen addır.

Grafik Tasarım Nerelerde Kullanılır?

Teknolojinin gelişmesi ile artık sıradan reklamlar ve benzeri işlemler kişilerin dikkatini çekmediğinden dolayı internetle, basit broşürlerle, reklam panolarıyla, yapmış olduğumuz grafik tasarımlar sizin de hayatınızın her dalında karşınıza çıkma ihtimali oldukça yüksektir. Birçok şirketin yanı sıra dükkânlardan mağazalara, ufak firmalardan bakkallara kadar bu tasarımları görülebilir. Grafik tasarım işi oldukça önem gerektiren bir iş olduğundan dolayı bu işi yapanların mutlaka bu alanda eğitim almış olmaları gerekiyor. Grafik tasarım işi eğitimin yanı sıra sanatsal yetenek de barındırması daha güzel işlere sebep olacaktır. Firmamızda bu doğrultuda en iyi grafik tasarımcılarını şirketinde barındırıyor.

Grafik Tasarım İşi

Ticaretini yapacağınız ürünlerinizin tasarımı için müşterilerin hafızasına kaydolup kolay kolay çıkmayacak bir tasarımla talep ettiğiniz işiniz profesyonel ellerin ardından hizmetinize sunuluyor. Grafik tasarım da en çok dikkat çeken şeyin logo olduğunu söyleyebiliriz. Biz de firma olarak logolarınıza en güzel tasarımları uygulayarak müşterilerinize görsel açıdan oldukça olumlu sonuçlara yer veriyoruz. Ancak kesinlikle logo tasarımlarını yaptıktan sonra bir tane ile yetinmeyip birkaç tanesini size sunuyoruz. Daha sonra sizin beğenmiş olduğunuz tasarıma göre işlevini gerçekleştiriyoruz.

Grafik Tasarımlarının Püf Noktaları

Görsellik açısından oldukça kaliteli ve kullanışlı bir ara yüzün olması gerekiyor. Tasarımın yapımında renk uyumu oldukça önemlidir. Tasarımcı kişiye kolaylık sağlayacak eklentilerin yanı sıra farklı farklı fotoğraflar ve fotoğrafları oynatabilme özellikleri olmalıdır. Tasarımcı tasarımını gerçekleştirirken hayal gücüne hitap edecek şekilde gerçekleştirmelidir. Diğer programlara da bağlı olmasının yanında hem geliştirilmeye hem de beslenmeye açık olmalıdır.