Teknolojinin gelişmesiyle artık bir çok sektör ve iş alanı dijitalleşmeye başlamıştır. Dijitalleşme artık ticaretlerin dijital ortamda bilgisayar başında kolayca yapılmasını sağlar ve insanların hayatlarını kolaylaştırır. İnsanlar artık alışveriş için harcadıkları zamanı tasarruf edebilir ve bilgisayar başında birkaç tuşa basarak alışverişlerini tamamlayabiliyorlar. Firmamız ise günden güne artan e-ticaret sitelerinin yazılım ve tasarımını yaparak siteyi sahibine teslim etmekte ve daha sonra sitenin dijital ortamda ön plana çıkabilmesi için gerekli olan seo çalışmaları, reklam çalışmaları ve sosyal medya yönetimi gibi gerekli konularda hizmet vermektedir.

Firmamızın Hizmetlerinden Bazıları Şu Şekildedir

İlk hizmetimiz web tasarım hizmeti, bu hizmette firmalarını ihtiyaçlarına göre en uygun web sitesini ve web tasarımını yapıyoruz. Kurumsal bir web sitesi için ayrı bir çalışma ürün satışı yapacak firmalar için ayrı çalışmalar yapıyoruz. Sadece firmanıza özel olacak şekilde web sitenizi yazıyor ve kodluyoruz. E-ticaret ve ürün satış sitemizin bazı özelliklerinden birkaç tanesi şöyledir. Ürün yönetim modülü, üye yönetim modülü, sipariş yönetimi, xml entegrasyonları, ödeme sistemleri entegrasyonu, güvenlik modülü ve raporlama modülü özelliklerden sadece birkaç tanesidir. Ayrıca Web siteleriniz için Android ve ios mobil uygulama hizmeti sağlanır.

Web Sitenizin Seo Çalışmasını Biz Yapalım

Web sitesi yazılımı alıp tasarımını yaptıktan sonra iş bitiyor mu? Tabi ki hayır asıl iş bundan sonra başlıyor. Kategorilerin, ürünlerin ve gerekli içeriklerin siteye yüklenmesi gerekiyor. Bu içeriklerin Google uyumlu olarak özgün olarak yüklenmesi gerekmekte ki Google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkabilsin. Bu çalışmaya seo çalışması denir ve firmamız sizin seo çalışması yapar. Web sitenize seo uyumlu içerik girilmesi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Sizin belirmiş olduğunuz anahtar kelimeler veya sitemizde uzman ekibimiz tarafından yapılacak anahtar kelime analizi sonucunda beraber karar vereceğimiz anahtar kelimeler için seo hizmeti alabilirsiniz. Bu çalışmalar neticesinde anahtar kelimelerin hacmi ve rekabet durumuna bağlı olarak 3 ile 6 ay arasında çalışma yapılan anahtar kelimelerde üst sıralara çıkılır.

Web Sitenizin Sosyal Medya Yönetimini Biz Yapalım

Sosyal medya hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Yediğimiz yemekleri, fikirlerimizi, üzüntümüzü, sevincimizi kısacası hayatımızın her anını sosyal medyada paylaşıyoruz. Bu kadar hızlı bir şekilde büyüyen ve milyonlarca insanın yer aldığı bu platformlar Web sitelerinin yönetimi içinde çok önemlidir. Pekiyi siz web siteniz için sosyal medya hesaplarınızı doğru ve etkin bir şekilde yönetebiliyor musunuz? Eğer bu konuda yeterli deneyime sahip değilseniz, firmamızı tercih ederek Sosyal medya hesaplarınızın etkin bir şekilde yönetimini sağlarız. Günlük özgün içerik paylaşımları ve belirli aralıklarla çekiliş kampanyaları düzenleyerek insanların sosyal medya hesaplarınızı daha fazla ziyaret etmesi ve beğenmelerini sağlarız.

Web Sitenizin Reklamını Bize Emanet Edin

Kurmuş olduğunuzu web sitesinden etkili bir sonuç alabilmek ve satışlar yapabilmek için goggle, facebook, instagram, twitter ve youtube gibi platformlarda reklam vermeniz gerekir. Reklam yönetimi ve etkili reklam hazırlamak uzmanlık gerektiren bir iştir. Firmamız uzman ekibi ile tüm bu platformlarda en iyi sonucu alabilmeniz için anahtar kelimelerinizi belirleyerek reklamınızı hazırlar ve yönetir.