Web siteniz mutlaka mobil uyumlu olmalı

Son dönemlerde markaların web sitesini incelemek isteyen müşteriler için en büyük sorun sitelerin mobil uyumlu olmaması ve bilgisayar dışındaki telefon ya da tablet gibi cihazlardan giriş yapamamaları. Özellikle sürekli elinin altında telefon bulunduran insanlar için bu durum markanız adına güvensizlik ve itibarsızlık yaratıyor.

Web tasarımı tamamlanmasından sonra sitelerinin kurulumunu yaparken çoğu zaman mobil uyumluluk göz ardı edilir. Web sitesinin mobil uyumlu olmaması demek sizin sayfanızı incelemek isteyen insanların telefon ya da tabletlerinden sayfanıza ulaşamaması anlamına geliyor. Bu durum da sizi sadece artık çok az kullanılan bilgisayarlar üzerinden görünür kılıyor. Hal böyle olunca anlık olarak sitenize işi düşen insanlar size ve hizmetlerinize ulaşamıyor.

Özellikle sosyal medya hesaplarınız var iken web sitenizin mobile uyumlu olmaması, sayfanız üzerinden satış yapma olanağınızı ortadan kaldırıyor. Çünkü en çok telefonlar üzerinden kullanılan sosyal medya hesapları ile web sitenize yapılan yönlendirmeler sonuç vermeyince potansiyel müşterileriniz hızla uzaklaşmış oluyor.

Web sitesi tasarımlarını hem işlevsel hem de piyasa fiyatlandırmasının altında sizlere sunarken, sayfanızın mutlaka mobil uyumlu olmasına da dikkat ediyoruz. bu seçenek sayesinde müşterilerinize istedikleri zaman sizlere ulaşma ve sitenizi takip edebilme fırsatı veriyoruz. Böylelikle hem sitenizdeki takipçi sayısı her geçen gün artıyor hem de siteniz üzerinden satış oranlarınızda büyüme görülüyor.

Siz de web siteniz için hem markanıza özel hem de olmazsa olmaz mobil uyumluluk yaratmak için bizlerle çalışabilirsiniz. Bu çalışma sonucunda hem sizin hem müşterilerinizin web sitenize çok daha hızlı ve kolay ulaşabileceği bir alt yapının oluşturulduğunu göreceksiniz.