Web dünyasında müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek adına kurulmuş olan Hükümdar Bilişim şirketi 2008 yılından bu yana sektörde sürekli güncellenen programları ve kaliteden ödün vermeyen tavrı ile bilinmektedir. Firmamızda yer alan web hizmetleri hakkında geniş bir bilgi alabilmek için web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim kısmında yer alan cep telefonlarından bize ulaşabilirsiniz. Web hizmetlerinin içerisinde yer alan ve web sitesi sahibinin arama motorlarında sitenizi üste çıkarak SEO hizmeti kapsamında sunulan bir hizmet alanı da firmamızda mevcuttur. SEO hizmetleri web sitelerinin olmazsa olmazları arasında yer alır.

SEO Nedir?

Hükümdar Bilişim firması olarak vermiş olduğumuz bu hizmet kapsamında müşterinin bize ulaşması halinde web sitesinin arama motorlarında en üst sırada gözükmesini sağlayacak olan bir hizmet sunmaktayız. Bu hizmetin en önemli etkilerinden biri arama motoru kullanan kişilerin üst sıralarda çıkan sitelere diğerlerine oranla daha fazla güven duymasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle SEO hizmetleri görsel, içerik ve başlıkların yer aldığı bir dizi kuralara uyularak firmamız tarafından kaliteli bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Markaya uygun olan kelimelerin ve etiketlemelerin yapılması halinde arama motorlarında firmanın üst sıralarda yer almasını sağlayarak müşterimizin beklentilerini karşılıyoruz.

SEO Hizmetlerimiz

Firmamız tarafından verilen SEO hizmetleri kapsamında internet üzerinden müşterilere seminer ve ders veren birçok firma yer alsa da biz bu hizmetleri vermek yerine direk alanında uzman olan kadromuz ile beraber müşterimizi emin ellere bırakıyoruz. Müşterimiz tarafından verilen marka adı ve web sitesi doğrultusunda kendi sektörü alanındaki rakip firmaların kullanmakta olduğu etiketler, görseller, içerikler ve başlıkların araştırmalarını titiz bir şekilde yaparak müşterimizi bu araştırma sonucunda özgünleştiriyoruz. Web sitesinin doğru kelime seçimi ile birlikte arama motorlarına en üst sıraya çıkmasını sağlamak birincil önceliğimiz olarak hizmet paketi içerisinde yer alıyor.

SEO ve Başlıklar

SEO hizmetleri içerisinde Hükümdar Bilişim firması olarak en çok zamanı başlıklara ayırıyoruz. Bir web sitesinin gelişimi, arama motorlarında üst sıraya çıkışı ve günlük ziyaretçi sayısının artması için başlık en önemli etkenlerden biri olarak bilinmektedir. Bu nedenle firmamızda yer alan ekibimiz web sitesine belirlenecek olan çarpıcı ve özgün başlık seçimi için bütün araştırmaları en ince detayına kadar yapmaktadır. Müşterinin markanın vermiş olduğu hizmete dair arama yapması sonucunda karşısına çıkacak olan başlık özellikle Google tabanlı olan arama motorunda müşterimizin üst sıraya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

SEO Hizmetinde Fotoğraf ve Video Kullanımı

SEO hizmetlerinin tamamını kapsayan birçok materyal bulunmakla birlikte bir web sitesine yüklenecek olan video ve fotoğrafların belirli bir boyutun üzerine çıkmaması gerekir. Web sitesini ziyaret edecek kullanıcı için veri akışının hızlı bir şekilde sağlanması oldukça önemli olup bu konuda müşterilerimizin mağdur bir duruma sokulmaması adına uzman kadromuz bu boyutu aşmadan görsel yüklemesi yapmaktadır. Etiketleme gibi konularda Google’ın eklentilerinden yardım alabilecek olan web sitesi sahipleri için fotoğraf ve video yüklemesi gibi temel konular firmamız tarafından verilen hizmet seçenekleri arasında yer almaktadır. Siz de firmamızı tercih ederek sektör içerisindeki en iyi web sitesine sahip olabilirsiniz.