2008 yılında web sektörüne giren Hükümdar Bilişim olarak 10 yıla yakın süredir modern ve profesyonel anlamda web tasarım hizmeti, seo, google adwords gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve modern hizmet kalitemizle müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Uzman ekip ve alt yapı hizmetimizle işini doğru ve siz değerli müşterilerimiz için en üst düzeyde yapmaktayız. Hükümdar bilişim olarak web tasarım alanında birçok ödülün sahibiyiz. Kamu kurum ve kuruluşlarına güvenliğin üst düzey olduğu tasarımları yapmış bulunmaktayız. Ayrıca büyük holdinglere de birçok tasarım ve hizmet sağlıyoruz. Ayrıca firmamız seo hizmeti de vermektedir. Size sunduğumuz seo hizmeti google adwords ile ürünleriniz öne çıksın ve daha fazla kullanıcıya ulaşın.

Hizmetler

 • Hükümdar bilişim olarak müşterilerimize aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz;
 • Web tasarım
 • Seo
 • E ticaret sitesi
 • Mobil uygulama geliştirme
 • Google adwords hizmeti
 • Özel yazılım sistemleri
 • B2B bayilik sistemi
 • Grafik tasarım
 • Kurumsal kimlik
 • Sosyal medya

Hükümdar bilişim olarak yukarıdaki hizmetleri sunduğumuz gibi web tasarım konusunda eğitim almak isteyen ancak maddi imkânı olmayan kişiler için de ücretsiz web tasarım kursu veriyoruz.

Google Adwords

Google adwords, internet mağazasından satış yapan firmaların ürünlerinin görüntülenme sayısını artırmak için kullandıkları bir google servisidir. Bu servis sayesinde, ürüne ait özellikler etiket haline gelir ve daha üst sıralarda görüntülenir. Bu da satışlarınızın artmasına vesile olur. Google adwords sistem kelime etiketlemesi farklı bir algoritma ve zor bir iştir. Biz bu konuda uzman ekibimizle size kaliteli hizmet sunuyoruz. Satılacak ürüne ait özel kelimeler üreterek bunları google üzerinden etiketliyoruz ve daha üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz. Google adwords profesyonel bir ekip tarafından yapılmalı. Eğer profesyonel bir ekip tarafından yapılmazsa satışlarınızda bir artma olmayacağı gibi, görüntülenme sayınız azalacağı için satışlarda da azalma meydana gelir. Sosyal medyanın son zamanlarda gücü satış konusunda çok artmış olsa da bu konuda google adwords hala çok önemli bir yere sahiptir. Biz hükümdar bilişim olarak bu konuda size tam ve profesyonel çözümler üretir. Firmanızın sanal mağazasına gelen ziyaretlerin artması, aramalarda daha üst sıralarda yer alması, hükümdar bilişim ile google adwords çalışması yaparak sağlanır. Google adwords hizmeti konusunda, hükümdar bilişim, rakiplerine kıyasla tecrübe ve kalitesiyle bir adım öne çıkar. Bu tecrübeden yararlanmak ve kaliteli bir hizmet almak için sitemizi ziyaret edin.

Google adwords hizmeti için sitemizde bulunan teklif al butonuna tıklayarak, mail adresimize mail atarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşarak teklif alabilirsiniz.

Firmamız sosyal medyanın gücünün farkında bir firmadır. Sosyal medyada yer almayan firmaların ve e-ticaret sitelerinin tanınması azalır. Sosyal medyası olup da iyi yönetilmeyen hesaplar da aynı şekilde değerlendirilir. Biz, firmalara kurumsal sosyal medya hesabı oluşturma ve onu profesyonel olacak şekilde yönetme hizmeti de vermekteyiz.

İletişim

Hükümdar bilişim, İstanbul Bahçelievler’de bulunuyor. Bize resmi sitemizde yer alan iletişim bölümünden formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefon numaralarımızdan ya da mail adresimizden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizle daha rahat iletişime geçebilmek için ayrıca whatsapp hattımız da mevcut.