Projelerinizi daha az stres ve daha az maliyetle yürütmenize yardımcı olacak özel yazılım geliştirme hizmeti sunuyoruz. Ekibimiz, ürün geliştirme yaşam döngüsünüzün her aşamasında, keşiften başlayarak lansman sonrası geliştirmeye kadar size güç verecek teknoloji gücüne sahiptir. Birden çok dikey çözüm üzerinde uzmanlığımızı geliştirdik ve artık projenizin özellikleri ne olursa olsun başarıyı artırabilir ve riski en aza indirebiliriz. Özel yazılım geliştirme hizmeti uzun ve kapsamlı bir süreci kapsamaktadır ve belirli süreçlerden oluşmaktadır. Bu hizmet şu aşamalardan oluşur:

Keşif

Özel yazılım geliştirme hizmeti ile Ar-Ge uzmanlarımız, planlanmamış maliyetlerden kaçınmak ve ürün geliştirmenizin daha sonraki bir aşamasında verimliliği en üst düzeye çıkarmak için paydaşlarınızla birlikte çalışır. Konsepti doğrulamanıza, net beklentiler belirlemenize ve potansiyel dar boğazları belirlemenize yardımcı oluyoruz.

Pazar ve Rekabetçi Analiz

Özel yazılım geliştirmede pazar ve rekabetçi analiz; fizibilite çalışması ve kavram kanıtı ile doğru kararlar alınmasına, yeni iş ve para kazanma modelleri bulma ile farklı alanlara yönelmeye, iş ve teknoloji yeniliği ile gelişmeleri takip etmeye, çok platformlu bir strateji geliştirerek işi tamamlamaya, Güvenlik ve ölçeklenebilirlik yol haritalarının hazırlanmasına ve doğru teknoloji kümesini seçmeye yardımcı olur.

Ekibimiz, ürününüz için kullanıcı adaptasyonunu ve memnuniyetini, gelecekteki büyümeye göz atmayı amaçlamaktadır. Genel deneyimi iş hedefleriniz ve kullanıcı ihtiyaçlarınızla uyumlu hale getirmek için kullanıcı odaklı analizler yaparız ve iyi bilgilendirilmiş ürün kararları vermenizi sağlarız.

Kullanıcı Yolculuk Haritalaması

Özel yazılım geliştirme hizmeti kullanıcı yolculuk haritalaması ile şu hizmetleri vermeyi amaçlamaktadır;

  • Teknik, işletme veya kullanım kısıtlamalarını belirleme
  • Wireframing ve prototipleme
  • Kullanılabilirlik metriklerini ayarlama
  • Tüm platformlarda tutarlı bir kullanıcı deneyimi
  • Oldukça hızlı, mükemmel pikselli bir UI

Geliştirme ve Testler

Özel yazılım geliştirme hizmeti, mühendislik ve kalite güvencesi ile; fonksiyonel, ölçeklenebilir ve güvenli bir ürün oluştururken maliyetleri ve pazara sunma sürenizi azaltmanıza yardımcı olur. Ardından, yeni yeni özellikler ve entegrasyonlar oluşturmanıza ve kullanıcı tabanınızı artırmanıza yardımcı olmak için geliştirmeler ve testler yapılacaktır. Bu geliştirmeler ve testlerle projeniz en iyi verimlilikle tamamlanacaktır.

Firmamız özel yazılım geliştirme hizmeti sunarken sağlam ve esnek alt yapısıyla; kurumsal düzeyde bilgi güvenliğini, sürekli teslimat süreci ile projeyi zamanında yetiştirebilmeyi, web, mobil ve API testi için tam teşekküllü bir otomasyon çerçevesini, işlevsel, entegrasyon ve UI dahil olmak üzere uçtan uca manuel test imkanını sunmaktadır.