0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Mobil Uygulama Yaptırmanın Doğru Adresi

Mobil Uygulama Yaptırmanın Doğru Adresi

2008 yılında kurularak hizmet vermeye başlayan firma yaptıkları işler ile insanların günümüzde en çok ihtiyaç duyduğu konularda hizmet etmektedir. Yapılan işler arasında mobil uygulama, web tasarım, grafik tasarım gibi internet üzerinden kullanıcılarına ulaşmaya çalışan kurum veya bireysel çalışanlarına teknik hizmet ve destek sunmaktadır. Bünyesinde barındırmış olduğu alanında profesyonel ekibi ile ihtiyaç duyulan her anda hizmet vermektedir.

Rezervasyon ve Ön Görüşme

Firmanın iletişim hatları üzerinden uygun bir güne rezervasyon için temas kurmanız gerekmektedir. Rezervasyon güzü ve saatinde sizleri firma yetkilileri ve hangi konu için randevu talep ettiyseniz o konuda uzman ekip tarafından beklenmektesiniz. Yapılan ön görüşme ile ihtiyacınızın tam olarak ne olduğunu belirlemek adına yanınızda örnek getirmeniz daha anlamlı olacaktır. Ön görüşme yapılarak size basit bir plan çizilerek yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi verilir.

Çalışma Süreci ve Onay Aşaması

Değişen ve gelişen teknolojik gelişmeleri takip edebilmek için çalışma ekibi tarafından en iyi hizmet verebilmek için devamlı olarak kurs ve seminerler ile desteklemekteyiz. Çalışma süresi ekiplerin kurs ve tatil planlarına göre ayarlanarak herhangi bir firma kaynaklı gecikmeye mahal verilmez. Belirtilen ün ve saatte işlemler tamamlanarak çalışma için onay süresi başlar. Ekip tarafından yapılma testlerden başarı ile geçtikten sora işveren tarafından kontrol edilmesi için çalışma ürünü sunulur. Ürün herhangi bir problem veya aksaklık gösterir ise teklif edilenler doğrultusunda iyileştirme süreci başlar. Tekrar onaya sunularak işlem onay alındığı taktirde tamamlanır.

Mobil Uygulama

Son zamanlarda akıllı telefonların girmediği hiç bir yer kalmayacaktır. Akıllı telefonlarda kullanılan mobil uygulamalar için firma tarafından mobil uygulama yapma ve idame ettirme hizmeti sunulmaktadır. İşlemler yapılırken en öncelikli iki kural kalite ve müşteri memnuniyetidir. Gerekli olan hizmet profesyonel ekip tarafından verilmekte olup sizin veya kurumumuz isteği doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. İş ortamındaki en önemli olgu güven olup hizmetler bu çerçeve içerisinde yapılmaktadır. Kaliteli ve işlevsel mobil uygulamalarınızı firma tarafından yaptırılması takdirinde gerekli olan ara yüz değişim ve alt yapı sağlayıcıları hizmet boyu devam edecektir.

Zamanında Teslimat

Kalite ve güven ile yapılan işlerde en önemli önceliklerden bir zamanında teslimat yapmak olacaktır. Zamanında yapılamayan bir iş hiç yapılmamıştır görüşüne sahip olarak hizmet vermekteyiz. Firma müşteri ilişkilerine oldukça önem veren bir teknoloji kuruluşudur. Her iş belirlenen süre içerisinde teslim edilir.

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin