Günümüzde herkesin kullandığı ister telefon ister bilgisayar ister tablet ve buna benzer ürünlerin kendilerine özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış olan yazılımlarına Mobil uygulama adı verilir. Mobil uygulamalar cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Bir telefonla bir bilgisayarın mobil uygulaması farklıdır. Daha doğrusu şu şekilde açıklayalım. Hepimizin bildiği üzere iki tip akıllı telefon bulunmaktadır. Biri IOS işletim sistemli iken diğeri Android işletim sistemlidir. Örneğin kullandığınız ürün ipad, iphone veya imac ise uygulamanız IOS tabanlı olması gerekmektedir eğer kullandığınız ürün samsung, lg veya asus ise uygulamanız Android tabanlı olması gerekmektedir. Mobil uygulamalar olarak adlandırılan şeyler Android te Playstore IOS ta ise AppStore da yer almaktadır. Bu uygulamalardan bazıları hem IOS hem Android uyumlu programlar olduğundan her iki türdeki cihazlara da yüklenebilmektedir. Bir çok şehirde bu işle ilgilenen profesyonel firmalar mevcuttur. Kırıkkale de de bu durum böyledir. İnternet üzerinden yapacağınız ufak bir araştırma sonucunda bu işle uğraşan firmaları bulabilir ve hangisi size daha uygunsa görüşebilirsiniz.

Kırıkkale Mobil Uygulama Fiyatları

Daha önceden de belirttiğimiz gibi bu işi profesyonel anlamda yapan bir çok firma vardır ve bu firmaların hepsi kendine göre bir fiyat belirler. Mobil uygulamalar ne kadar komplek bir halde ise o kadar yüksek fiyatlıdır. Aynı zamanda IOS ve Android tabanlı mobil uygulamaların fiyatları da farklılık gösterebilmektedir. Fiyatlar firmadan firmaya değişmektedir; ama ödeme olarak şunu söyleyebilriz. Yaklaşık olarak her ay bir ödeme yapmanız gerekebilmektedir.

 

Mobil Uygulama Kırıkkale

Mobil uygulama oldukça yaygınlaşmaya başladığından bir çok şehirde ilgili firmalar bulabilirsiniz. Kırıkkale de de bulmanız pek tabii mümkündür. Mobil uygulamanızı kendiniz tasarlayıp firmaya öyle de gidebilirsiniz veya tamamı ile firma da tasarlayabilir. Bu durum tamamı ile size bağlıdır. Uygulamaları nasıl tasarlayacağınız biliyorsanız firmalarda yer alan ücretsiz paketlerden faydalanarak ve herhangi bir ücret ödemeden de mobil uygulamalarınız yaratabilirsiniz. Eğer ilerleyen zamanlarda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız o zaman ücretli paketlere geçiş yaparak sorunların üstesinden gelebilirsiniz.