Laravel, sadeliği ve okunabilirliği arttırmak için etkileyici ve güzel sözdizimi ile tasarlanan, PHP tabanlı bir web çerçevesidir. Laravel’in gelişimi MVC ile daha hızlı ve kutsanmıştır. Laravel Framework inanılmaz, hızlı ve sorunsuz bir yönlendirme, güçlü bir kuyruk kütüphanesi ve PHP’yi korumak için zarif bir yol sağlayan basit bir kimlik doğrulamasına sahiptir. Dolayısıyla laravel ile özel yazılım geliştirme konusunda uzman işler çıkartabilirsiniz.

Laravel Hakkında Kısa Bilgi

PHP Dünyanın en modern web çerçevesiyle web uygulamasının avantajlarından yararlanın Akıllı kodlama, daha hızlı geliştirme, daha kısa işlem ve hızlı uygulama ile MVC çerçevesi, Laravel’i tüm şirketler için ilk tercih haline getiriyor.

Laravel framework, özel yazılım geliştirme için çok popüler bir uygulamadır. Dünyanın dört bir yanından (çoğunlukla ABD’den) 35.000’den fazla geliştirici, bu platformun sağlam özelliklerini büyük ölçüde takdir etmektedir. Diğer bir yandan Laravel’in popüler web siteleri, ticari, eğlence, medya, haberler, alışveriş, teknoloji ve araçlar gibi içerikler içermektedir

Laravel Uygulamalarının İşlevleri Nedir?

Laravel, yazılım uygulamalarının geniş bir yelpazede sorunsuz geliştirilmesini sağlar. Laravel, zengin web sitesi ve veritabanı erişimi oluşturmak için sağlam bir platform olarak görülüyor

Laravel, web sitenizin güvenliğini gelecekte artıracak entegre güvenlik araçlarıyla birlikte geliyor. Larva ile maksimum faydaları elde etme ve sınıfınızda en iyi çözümü alma özgürlüğüne sahipsiniz. Laravel, çoğu web projesinde kullanılan kimlik doğrulama, yönlendirme, oturumlar ve ön bellekleme gibi genel görevleri kolaylaştırarak gelişimsel ağrıları hafifletmek istemektedir.

Laravel, sunucu tarafı programlama için özel olarak tasarlanmıştır. Olağanüstü kalitede fonksiyonel bir web sitesi arıyorsanız, Laravel web geliştirme en iyi seçeneklerden biridir. Laravel ile interaktif ve yenilikçi web siteleri oluşturabilirsiniz. PRAXINFO, özelleştirilmiş Laravel web geliştirme hizmetleri ve çözümleri sunmaktadır. Bizim deneyimli laravel geliştirici ekibi laravel çözüm, geliştirme ve özelleştirme ile en iyi deneyimi sağlamak için fırsat vardır.

Neden Laravel Uygulama Geliştirme Hizmetleri İçin Hükümdar’ı Seçmelisiniz?

Hükümdar, özel Laravel uygulama geliştirme, özel çalma listeleri, API entegrasyonu ve daha fazlasını sağlayan web uygulaması geliştirme şirketidir. Tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz Laravel web geliştirme ile mükemmel birleşik grafik tasarım ve tasarım sunmak için birlikte çalışırlar. Laravel geliştirme sürecimiz, PHP ve Symphony ile uzun yıllara dayanan deneyime sahip, geliştiricilerin daha basit ve daha sağlam olmasını sağlayan deneyimli geliştiriciler tarafından yürütülmektedir.

Uygun fiyatlarla özelleştirilmiş çözümler sunabilen güvenilir bir Laravel uygulama geliştirme şirketi arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz veya bizden Laravel geliştiricileri kiralayabilirsiniz.

Laravel Uygulama Geliştirme Yararları

  • Tümleşik modüler paketler, güçlü dağıtımlar ve sorunsuz değişiklikler sayesinde son derece hassas web uygulamaları oluşturmanıza yardımcı olur.
  • Çeşitli nedenlerden dolayı, geliştiriciler projede kod “n” yazabilir, bu da bakım ve izlemeyi kolaylaştırır.
  • Laravel yazılım testleriyle büyük hassasiyet ve doğrulukla yapılabilir, çünkü önemli bileşenler tanımlama yoluyla gerilemeyi azaltır.
  • Laravel çerçeveleri, kimlik doğrulama, önbellekleme ve yönlendirme gibi temel görevleri basitleştiren entegre kaynaklarla gelir.
  • Laravel Migration, veritabanı yapısını ve bunun yerine SQL yerine PHP kodu ile değiştirme olanağı sunar.
  • Laravel, geliştiricilerin SQL yazmak yerine PHP sözdizimi ile veritabanı sorguları çalıştırmasına izin veren kapsamlı bir ORM sunar.