0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Yedek alıyor musunuz ?

Yedek alıyor musunuz ?

Yedek alıyor musunuz?

Web sitenizin kurulumundan sonra düzenli olarak paylaşımlar yapmanız ve aktif tutmanız yeterli olmuyor. İnternet ortamının handikaplarından kurtularak web sitenizi koruma altına almanızın en iyi yöntemi mutlaka yedek almak.

Çoğu firma web sitesi tasarımı kurulduktan sonra teknik hataların olmamasına ve sürekli aktif olmasına dikkat ediyor. Düzenli olarak içerik paylaşıyor ve bu paylaşımlar üzerinden firma tanıtımları yapılmaya devam ediyor. Fakat ilerleyen zamanlarda internette ya da web sitesinin temelinde bir sorun çıktığında yedekleme işlemi uygulanmadığından tüm site ve içerikler yok olup gidiyor. Özellikle web siteleri için de geri dönüşü imkansız denecek kadar zor bir aşamaya geliyor.

Web sitelerinizin işler tam yolunda giderken başınıza bela olmaması için ilk aşamadan son aşamaya kadar her içerik ve sayfaların yedeğini almalısınız. Bu sizin için karmaşık gelse de siteyi kurarken yapılacak ayarlamalar ile güvenli bir şekilde ileride oluşabilecek tehlikelerden korkmadan sitenizin devamlılığını sağlamanız mümkün. Bunu da bizim gibi kaliteli web sitesi hizmetleri veren bir ajans ile yapıyor olmanız sizi hem ekstra uğraştan hem de tedirginlikten kurtaracaktır.

Bizler web tasarımı markanız için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz ve sizlere hem tasarımsal anlamda hem de yedekleme konusunda destek veriyoruz. Sitenizin kurulumunu yaparken bir yedeğini de alarak içeriklerinizi de sayfalarınızı da koruma altına alıyoruz. Bu şekilde ileride oluşabilecek kayıplar önlenmiş oluyor ve sorun yaşasanız bile datalarınız kaybolmadan aynı şekilde devam edebiliyorsunuz.

Sizler de web sitenizin güvenli ve yedeklemesi alınarak kurulumunun yapılmasını istiyorsanız bir an evvel hizmetlerimizden yararlanmaya başlayın. Bu hizmetler doğrultusunda sitenizin her aşamasında teknik sorunlardan kurtularak en iyi tasarımlara sahip olduğunuzu göreceksiniz. Yedekleme konusunda da yaptığımız titiz çalışmalarla markalarınız için en iyisini yapmak adına hizmetinizdeyiz.

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin