0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

 

B2B yazılımı bayileriniz veya iş ortaklarınız ile yaptığınız ticari faaliyetlerinizi en kolay yoldan gerçekleştirmenizi ve yönetmenizi sağlar. Tedarikçi, distribütör, bayi ve nihai müşterileriniz ile aranızdaki tüm sipariş ve satın alma süreçlerinizi internetten yöneterek verimlilik ve karlılığınızı artırabileceksiniz.

B2B sistemi web sitesi üzerinden ülkenin ya da dünyanın dört bir yanındaki tüm bayilerinizi yönetmenizi kolaylaştıran bir yapıdır. Bu sistemin web sitenizde yer alıyor olması bayilerinizin kontrolünü ve siparişlerini çok daha kolay yapabilmenizi sağlar.

Özellikle bayiniz varsa ve bunların kontrolünü tek bir elden yürütmek istiyorsanız, B2B bayilik sistemi ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sistem sizlere daha iyi sistemle müşteri memnuniyeti, sistem içi disiplin ve satın almadaki maliyetlerinizin düşmesi konusunda kesin çözüm sunar.

​Kurulumunu yapmış olduğumuz B2B ile satışlarınızın daha hızlı ve güvenli bir şekilde yürütüldüğünü göreceksiniz. Aynı zamanda size özel olarak sağladığımız bu imkan firmanız da bulunan tüm ürün durumunu bayileriniz kontrol etmelerine ve eksikleri ilk elden giderebilmelerine yardımcı olur.

Size özel hazırladığımız web sitesinin tüm imkanlarından yararlanarak B2B sistemine sahip olmak için bizimle çalışmanız yeterli. İlk günden itibaren taleplerinizin hepsinin uzman ekibimiz sayesinde uygulandığını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin