Sanal dünyada ekstra kazanç sağlamak isteyenler birçok yola başvurabilirler. Teknolojik gelişmelerin sürekli artması ticaret yapan insanların dükkânlarını sanal dünyaya yani internete taşımalarını sağlamıştır. Ticaret yapan insanlar internet üzerinde iki yoldan sanal dükkan açabilmektedirler. Bu yollardan biri ücretli e-ticaret mağazası açmak diğeri ise ücretsiz e-ticaret mağazası açmaktır. Ücretsin e-ticaret siteleri SEO çalışması yapmak için uygun olmamaktadır. Bu nedenle de siteniz hiçbir zaman arama motorlarında üst sıralara çıkamayacaktır. Eğer internette kazancınızı artırmak istiyor iseniz ilk yolu yani ücretli sanal mağaza açmayı seçmelisiniz. Ücretli sanal mağazalar internette bu alanda hizmet veren birçok firma tarafından hazırlanmaktadır. Firma olarak ücretli açtıracağınız e-ticaret siteniz için sizden en uygun fiyatı alacağımıza ve en kaliteli siteye sahip olacağınıza dair garanti vermekteyiz. Uzun yıllardır yapmakta olduğumuz işlerde kazandığımız başarılarımız sayesinde kullanıcılarımız bizi her yıl en iyi e-ticaret firması olarak seçmektedir. Peki, web tasarım şirketiniz için neden önemlidir? Sitelerin tasarımları müşterilerinizin siteye ilk bakıştaki algısının olumlu olmasının önemi nedeni ile önemlidir.

Hangi Alanlarda Hizmet Vermekteyiz?

Firmamız sanal mağazaların yani web sitelerinin oluşması, başarıya ulaşması ve alanında en çok bilinen sitelerin başında gelmesi için gerekli olan bütün hizmetleri karşılayacak özelliklere sahiptir. Firmamız tarafından oluşturulan web sitelerinin tasarım açısından müşterilerin beğeneceği kadar güzel olması firmamızın öncelikleri arasındadır. Ayrıca bu tasarımların göze hitap etmesinin yanında ekstra özellikler de taşıması gerekmektedir. Bu özelliklerin başında sitenin sekmeleri arasında yapılan gezintilerde belirli bir hıza sahip olması gerekliliğidir. Gerektiği kadar hızlı olmayan bir site müşterilerin alışveriş yapmadan başka bir siteye başvurmasına neden olacaktır. Bu nedenlerden ötürü site tasarımlarında kaliteyi ön planda tutmaktayız. Sitenin kurulumu ile eş zamanlı olarak gerçekleştirmekte olduğumuz SEO çalışmaları sayesinde de ticaret siteniz Yaani, Yandex ya da Google ve benzeri en çok kullanılan arama motorlarında üst sıralarda çıkmaya başlayacaktır.

Verdiğimiz Hizmetlerin Diğerleri

Firmamız site kurulumu ve Google reklamları dışında bayilik sistemleri, grafik tasarlama, sosyal medyalarda hesap işletimi gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Google Reklamları

Firmamız Google’ın en çok kullanılan arama motoru olması sebebi ile Google Adwords adındaki reklam hizmetlerinin planlama ve uygulamasını da yapmaktadır. Bu uygulamalarda Google Adwords’ten ücret karşılığında alacağınız reklam şirketin en iyi verimi almanızı sağlamaktayız.

Sosyal Platformlar

Firmamızın hizmette bulunduğu bir diğer nokta da sosyal platformlarda sitenizin reklamıdır. Sık sık kullanılan sosyal ortamlarda sitenizin etkili bir biçimde reklamını yapmaktayız.