0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Firmamız bilgisayar mühendisi tarafından ücretsiz web tasarım kursu vermektedir. Bir eğitim almak istiyorsunuz fakat bütçeniz henüz yok veya merakınızdan bu işi öğrenmek istiyorsunuz.

Bu eğitim hiç bilgisi olmayan kişiler için değil en az HTML ve CSS ya da Photoshop bilenler içindir. Kendini geliştirmek farklı işler öğrenmek firmamızda haftanın belirli günleri çalışarak müşteriler ile aramızdaki diyaloğu görerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Size öğrettiklerimiz ile bir web sitesini sıfırdan tasarlaya bilir üzerinde geliştirmeler ile daha işler yapabilirsiniz. 

Web Tasarım eğitimi ile de size örnek olarak tamamlanmış çalışır halde olan bir web sitesi verilecektir. Bu örnek size büyük fikirler katarak PHP web tasarımı konusunda kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız, en azından bir web sitesiniz olacak 🙂 Hükümdar Bilişim tüm detaylarıyla öğrenmek isteyenlere web tasarım eğitimini ücretsiz sunuyor.

Sizin için önerilerimiz olacak bu öneriler gelecekte müşterileriniz ile aranız yaşanacak diyaloglarınızı da etkiyecek ve önlem almanızı sağlayacaktır. En Sade Web Tasarım istiyorum diye müşteri bile sonrasında bakıyorsunuz bambaşka bir talebi olmuş bunları engellemek kendinizi korumak veya müşterinizi aydınlatıp daha iyi hizmet vermek için ofisimiz de birebir müşteri diyaloglarını göreceksiniz. 

Paylaşımlarınızı yaptıktan sonra ekran görüntülerini iletişim bilgileriniz ile mail adresime gönderirseniz sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz. Web tasarım kursu için iletişime geçmeniz yeterlidir. Gereken tüm detaylar iletişim ile aktarılacaktır. Web tasarım eğitimini uzmanlarından öğrenin. 

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin