TELEFON 09:00/19:00

0 532 696 21 20

Ücretsiz web tasarım kursu

Ücretsiz web tasarım kursu

Ücretsiz web tasarım kursu 

Bir eğitim almak istiyorsunuz fakat bütçeniz henüz yok veya merakınızdan bu işi öğrenmek istiyorsunuz. Firmamız bilgisayar mühendisi tarafından ücretsiz web tasarım eğitimi vermektedir. 

Bu eğitim hiç bilgisi olmayan kişiler için değil en az HTML ve CSS ya da Photoshop bilenler içindir. Kendini geliştirmek farklı işler öğrenmek firmamızda haftanın belirli günleri çalışarak müşteriler ile aramızdaki diyaloğu görerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Size öğrettiklerimiz ile bir web sitesini sıfırdan tasarlaya bilir üzerinde geliştirmeler ile daha işler yapabilirsiniz. 

Web Tasarım Eğitiminiz de size örnek olarak tamamlanmış çalışır halde olan bir web sitesi verilecektir. Bu örnek size büyük fikirler katarak PHP web tasarımı konusunda kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız, en azından bir web sitesiniz olacak :) 

 

Sizin için önerilerimiz olacak bu öneriler gelecekte müşterileriniz ile aranız yaşanacak diyaloglarınızı da etkiyecek ve önlem almanızı sağlayacaktır. En Sade Web Tasarım istiyorum diye müşteri bile sonrasında bakıyorsunuz bambaşka bir talebi olmuş bunları engellemek kendinizi korumak veya müşterinizi aydınlatıp daha iyi hizmet vermek için ofisimiz de birebir müşteri diyaloglarını göreceksiniz. 

 

Paylaşımlarınızı yaptıktan sonra ekran görüntülerini iletişim bilgileriniz ile mail adresime gönderirseniz sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.