0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Sosyal Medyada Beğeni Almak İçin 5 Öneri

Sosyal Medyada Beğeni Almak İçin 5 Öneri

Sosyal medya günümüz dünyasının en çok kullandığı iletişim alanıdır. Bilgi paylaşımlarınızı ve iletişiminizi hızlı bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Bütün bunların oluşturduğu bir bütün olarak düşünülmekle birlikte bir bakıma kişisel portföyünüze de dönüşebilir.

Sosyal Medyada Nasıl Beğeni Alırım?

Sosyal medya herkesin saatlerini harcadığı bir yer olmakla beraber insanları eğlendiren bir yer haline gelmiştir. Ne kadar fazla takipçiniz var ise o kadar çok beğeniniz olacaktır. Örneğin instagram, şu sıralar en çok tercih edilen sosyal medya alanından bahsedelim. İsterseniz marka tanıtımı veya kendi ürettiklerinizin tanıtımını yapmak için isterseniz de hoşunuza giden şeyleri insanlara göstermek için bolca fotoğraf paylaşırız. Fakat diğerlerinden sıyrılmak fazla takipçi ve beğeni almak için bazı yöntemleri denemeniz gerekir. Sosyal medya beğeni tagleri 2017 de en popüler olanları kullanmanız gerekir.

 

  1. Beğeni ve Takipçi Satın Almak

Evet, beğeni ve takipçileri satın alabilirsiniz. Bu beğeniler ve takipçiler kimi zaman gerçek olmak ile birlikte kimi zaman sahte hesaplar da olabiliyor.

  1. Farkınızı Gösterin

Örneğin instagram, facebook veya twitter hangi sosyal medya ağı olursa olsun kendi farkınızı göstermeniz gerekmektedir. Bunun için de anlatmaya çalıştığınız şeyi diğer insanlardan farklı ve yenilikçi, güzel olduğunu gösteren konseptler kullanmalısınız.

 

  1. Zamanı İyi Kullanın

Örneğin takipçilerinizi ve beğeni sayınızı aktif tutmak için düzenli paylaşımlar yapın. Her hafta şu günlerde paylaşım yapacağını söyleyin ve paylaşımlarınızı vaktinde yapın.

  1. Etiket Kullanın

Etiket kullanımı sosyal medyanın ana olayıdır. Etiket kullanarak insanlarla iletişime geçebilir takipçi ve beğeni sayınızı artırabilirsiniz.

  1. Kaliteli Paylaşım Yapın

Sosyal medyada beğeni almak için gerçekten kaliteli paylaşımlarda bulunmanız gerekir. İnsanların gözünü alacak, onların zihninde yer edebilecek paylaşımlarda bulunmalısınız. Sosyal medya beğeni tagleri olarak örnek vermek gerekirse #tbt gibi kullanımlar yapabilirsiniz.

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin