Kurumumuz bir sosyal medya yönetim şirketidir. Sosyal medya hizmetleri, arama motoru hizmetleri sunuyoruz. İş için en iyi performans gösteren sosyal medya kampanyaları oluşturup yönetiyoruz. Şirketimiz Twitter, Facebook, Google Plus ve Instagram gibi sosyal medya ağlarını sizin adınıza yönetmektedir. İşletmelerin büyümesine ve hedeflere ulaşmasına yardımcı olmak için ilgili sosyal medya pazarlama hizmetlerini kullanıyoruz. Sosyal Medya Pazarlama Hizmetlerimiz, işletmenizin marka bilinirliği, ilişkiler ve web sitesi trafiğini artırmasına yardımcı olur. Önceliğimiz, işinize hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak doğru sosyal medya stratejisini uygulamaktır. Tam zamanlı profesyonel bir sosyal medya yöneticisi sosyal medya yönetimi nasıl yapılır? sorununa çözüm olarak işletmenizin sosyal medya kanallarında çalışacak. Bu birey, içeriğinizin yüksek kalitede olmasını sağlamak ve sosyal medya kanallarınızın hedefli takipçilerle birlikte büyümesini sağlamak için sosyal medya kanallarınızda yakından çalışacaktır.

Marka Bilinirliği Geliştirin

İzleyicilerinizi sosyal medyada büyütmek, ağız ve tavsiye kelimelerini artırmanıza yardımcı olacaktır. Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz, takipçilerinizi ilgili kişilerle artırmanıza yardımcı olacaktır. Takipçilerinizin, tipik müşterilerinizin demografileri, ilgi alanları ve davranışlarıyla eşleşmesini sağlayacağız. Her platformda şirketinizin sosyal medya varlığının derinlemesine bir denetimini gerçekleştireceğiz ve size iyi yaptığınız alanlarda ve hangi alanların iyileştirilmesine ihtiyaç duyduğunuzu görmenizi sağlayacak ayrıntılı bir rapor sunacağız

İlişkiler Kurmak

Kitlenizle etkileşim kurarak güçlü bir bağlantı oluşturduğunuzda, sizden daha fazla satın alma olasılığı vardır. Sosyal medya gönderilerinizde katılımı artırmanıza yardımcı olacağız. Sahip olduğunuz daha fazla etkileşim, bağlantınızın kitlenizle daha güçlü olması.

Web Sitesi Etkinliğini Artırma

Web sitenizin trafiğini artırmak, doğrudan satışları ve satışları etkileyecektir. Web sitenize yüksek hacimli trafik çeken sosyal medya reklam kampanyaları geliştirmeye odaklanacağız. Dönüşümleri artırmak için, yeni web sitesi ziyaretçilerinin önünde kalmak için yeniden hedefleme reklamları ekleyebiliriz.

Süreç

Pazarlamanızın hangi alanında çalışmanız gerektiğini ve iyi yaptığınız alanlarda geliştirmeniz gerektiğini bilmek çok önemlidir. Ancak, hangi alanların iyileştirilmesi gerektiğini bildikten sonra, ileriye nasıl geçersiniz? En iyi sonuçları elde etmek için neler yapıyorsunuz? Sosyal medya stratejisi uzmanlığımızın devreye girdiği yer burası. Şirketiniz için reklamları detaylandırarak, kanallara göre kanal açarak, reklâmlara göre reklam yapacak kapsamlı bir sosyal medya pazarlama stratejisi geliştireceğiz. Sosyal kanallarınızın ayrıntılı bir denetimini ve sonuçlarınızı iyileştirmek için tam strateji ve eylem stratejisini sağladıktan sonra, tüm süreç boyunca size rehberlik edeceğiz, böylece sosyal pazarlama çabalarınız hakkında en bilinçli kararlar verebilirsiniz. Sosyal medya ve pazarlama kanallarınızı ince dişli bir tarak ile sunarak, değerli bilgiler toplar, hedef kitle ve kapsamlı bir plan hazırlarız ve bu planı şirketinize en fazla yatırım getirisini sağlayacak şekilde garanti ederiz.