Web sitenizde yer alan ürünleriniz, hizmetleriniziz açıklama veya tanıtım alanları belli bir tasarım ile sergilenmiş olabilir. Grafik tasarımı çalışmalarının mutlaka satış yönünüzü artıracak şekilde olması lazım. Özellikle e-ticaret konusuna önem veriyor ve bu yönde bir strateji üretiyorsanız, grafiklerinizin de bu şekilde ilerletiliyor olması lazım.

Özellikle satış konusunda tasarlamak istediğiniz grafiklerin alanı biraz dar. Hem e-ticaret konusunda uzman hem de tasarımsal anlamda uzman olmanız gerekiyor. bunun birine sahipken diğeri bir tık geride ise müşterilerinize tam olarak ulaşabilmeniz zorlaşıyor, bu da satışlarınızın azalması sonucunu doğuruyor.

E-ticaret Grafik Tasarım: E-ticaret Yapanlar İçin Grafik Tasarım Hizmeti

Satış Yönünüzü Artırmak

Bizler hem grafik tasarımı konusunda hem de e-satış konusunda uzmanlığımızı ön plana çıkararak sastış yönünüzü artıracak grafikler tasarlıyoruz. Bunu yaparken de markanızı her ürünü satmaya çalışan basit firmalar gibi göstermek yerine niteliklerinizi ön plana çıkarmayı hedef haline getiriyoruz. Özellikle grafiksel anlamda marka ve ürünlerinizi iyi anlattıktan sonra satışlarınız için gereken çalışmaları yürütmüş oluyoruz.

Satışlarınızı arttıcak grafiklerin en önemli özelliğe ürünün kategorisine göre renk seçeneği olması ve reklamı yapılırken mutlaka logonuzun kullanılması. Logonuza aşina olan müşteriler bu çalışma sayesinde kendisini daha yakın hissederek markanıza yönelecektir. Ürünlerinize göre seçmiş olduğunuz farklı renk kategorileri de müşterilerinizin algısını yöneterek satışlarınızın artışına olumlu etki eder.

Sizler de bizim hem e-ticaret hem de grafik tasarımı uzmanlığımızdan yararlanarak satışlarınızı kolaylıkla arttırabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ve yaratıcılığı ön plana çıkartarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak için bize ulaşın siz de farkı gözlerinizle görün.

E-ticaret: E-ticaret Logo Tasarımı