Kuruluşu 1930 yılına dayanan Sarıyer Belediyesi, Boğazköy Beldesinin 2008’de kendisine bağlanmasıyla genişlemiştir. Kıyıları Karadeniz’a ve İstanbul Boğazı’na kadar uzanan Sarıyer ilçesinde yerleşim de sahil boyunca gelişmiştir. Emirgan, İstinye, Yeniköy, Tarabya, Büyükdere gibi uğrak semtler bu ilçe içerisindedir. Nüfusun yalnızca yaklaşık yüzde 10’u kırsal alanda yaşamaktadır. İlçenin Kuzeyinde modern köylerin kurulduğu ve turizm açısından da bu köylerin geliştiği görülmektedir.

Sarıyer ilçesini İstanbul’un akciğeri yapan doğası ise bırakın bizler de sizin markanızı adınıza yakışır web sitenizle, sektörünüzün en kusursuz ve ziyaret edilip iyi yorumlarla anılır haline getirelim.

Hükümdar Bilişim olarak İstanbul’un doğal ve tarihsel değerleri ile zengin ilçesi Sarıyer ilçesindeki firmalar için web site tasarımı hizmeti sunmaktadır. Firmamızın öncelik verdiği ve dikkat edilmesi gereken hususları kendi genel geçer ve olmazsa olmaz hususlar bu bölgedeki firmalar için de geçerliliğini korumaktadır.

 

Her zaman ekip çalışmasına önem veren uzman personelimiz bu bölgedeki firmalarınıza güncel, okunur tasarımı oluşturmak için çalışmaktadır. Teknik olarak son teknolojik gelişmelerin takibi sayesinde markanıza özel çalışmalarla rakiplerinizden öne çıkaracağına inandığımız çalışmalar üretiyoruz. Güvenilir bir alt yapıyla ve sizlerden gelen taleplerin tamamına detaylı atlamadan sunacağımız tasarımın, sizlerin internet dünyasında sahip olacağınız yüzü olduğunu ve herhangi çıkabilcek aksaklıkta yine güveneceğiniz ekibin bizim ekibimiz olduğunu bilmek bizleri sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaya sevk etmektedir.

Hizmet işkolu ile gelişmiş olan Sarıyer ilçesinin kıyı kesiminde bulunan lokanta vb işyerleri İstanbulluların uğrak yeri haline gelmiş bu bölgede ekonominin işler alanıdır. Sarıyerde pek çok alanda gelişmiş firmabu firmalrın Kamu hizmetlerine bağlı
dini kurumlar, kamu kurumları, eğitim hizmetleri; okullar ve dershaneler, finans sigorta , kurumsal hizmetler, turizm ve
eğlence dünyası, kültür ve sanat, sağlık estetik ve spor, kişisel bakım, sağlık hizmetleri, alışveriş,
aksesuar ve takı, gıda ürünleri, ev
bakım-onarım ve tadilat, ev dekorasyon ve ürünleri, iletişim-teknoloji, bilgisayar teknolojisi, elektronik aletler, otomotiv aksesuar ve ürün satışı, alım satım ve kiralama, yeme içme sektörlerindeki tüm firmaların tecrübeli ekimizle tanışmaları için bize ulaşmalarını bekliyoruz.