0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Profesyonel WordPress Temaları Nasıl Edinilir ?

Profesyonel WordPress Temaları Nasıl Edinilir ?

Profesyonel WordPress Temaları Nasıl Edinilir ?

WordPress webtasarım uygulaması gün geçtikce popülerlik kazanmaya başladı. Blog siteleri, Haber veya ticari olarak kullanabileceğiniz websitesi oluşturmak wordpress kullanılarak kolayca yapılabiliyor. İster uygulamanın bize sunmuş olduğu ücretsiz temaları kullanabilir, istersenizde belirli ücretler karşılığında profesyonel wordpress temaları’nı alabilirsiniz. Uygulama içerisinde en güzel word press temaları bölümünden, kullanıcıların puanlaması sonucu belirlenen popüler temalara ulaşabilirsiniz. Kendinize ait bir websitesi kurmak istiyorsanız, wordpress blog temaları size bu konuda yardımcı olacaktır.

WordPress Blog Temaları

Kendinize ait siteler kuracaksanız, kişiliğinizi belirten temalar kullanmalısınız. WordPress blog temaları içerisinde bulunan birçok tema seçeneğinden birini seçenerek işleminize başlıyabilirsiniz. Sıradan webtasarımlardan sıkıldıysanız, ücreti olarak profesyonel wordpress temalarından yararlanabilirsiniz. Blog siteleri için en popüler olan temalar The Essence , Reader veya  Webly temalarıdır. Demo paketlerini ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu temaların  profesyonel temalara dönüştürmek isterseniz 3 $ ‘dan başlıyan ücretlendirme ile wordpress.com sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

WordPress Temaları Nasıl Yüklerim

WordPress.com sitesine giriş yapın. Sol araç çubuğundaki ‘’Görünüm’’ kısmına tıklayın. Karşınıza gelen ekranda ‘’Temalar’’ seçin.  Üst menü kısmında yer alacak olan ‘’Temalar’’ yazısının yanında ‘’Yeni Ekle’’ butonunu göreceksiniz. Buna tıklayarak indirmiş olduğunuz en güzel word press temalarını galerinize ekliyerek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Profesyonel Word Press Temalarının Satın alınması

Profesyonel wordpress temalarına geçiş yapmadan önce beğendiğiniz temaların demo’su üzerinde çalışma yapmanızı öneririm. Örn; Kendinize ait blog sitesi oluşturacaksınız. Size ücretsiz olarak sunulan wordpress blog temalarından en uygun olanını seçenerek üzerinde değişiklikleri yapın. Temanızı geliştirmek istediğinizde, wordpress.com üzerinden Temalar menüsünü seçin sonrasında beğendiğiniz tema ismini arama kısmına yazarak araştırın. Karşınıza çıkacak ekranın sağ kısmında ‘’Satın Al’’ Butonunu göreceksiniz. Satın al butonuna tıkladıktan ve istenilen bilgileri doğru şekilde doldurduktan sonra profesyonel temanızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tema ücretleri 3$-100$ arasında değikenlik göstermektedir.

WordPress Uygulamasında Nasıl Tema Değiştiririm ?

Sitenizden sıkıldıysanız ve farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, wordpress temalar kısmından temanızı değiştirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var. Her tema içeriği birbiri ile aynı değildir. İçeriklerinizden bazıları görünmez hale gelebilir bu sebebden dolayı tema değişimi yapıcağınızda, değiştireceğiniz temanın özelliklerini iyice araştırmanız gerekmektedir.

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin