TELEFON 09:00/19:00

0 532 696 21 20

Kurumsal Site Tasarımı ile Tanışın

Kurumsal Site Tasarımı ile Tanışın
17 Eki

Kurumsal Site Tasarımı ile Tanışın

Kurumsal Site Tasarımı ile Tanışın: Hükümdar Bilişim

Zamanın gerisinde kalmadan, her zaman ileriye bakan girişimcilerden biri olmak ister miydiniz? Kişisel web sitenizle, harika geri dönüler alırken, aynı başarıyı, firmanız için tasarlanan sitede elde edememekten mi şikâyet ediyorsunuz? Bilindiği gibi, günümüzün teknoloji anlayışı, beklenenden çok hızlı bir şekilde, bilgi çağının gereklerine doğru rota değiştirdi. Bilginin saniyeler içerisinden yer değiştirmesi, elde edilmesi gibi sonuçlar karşısında, sizleri şaşırtacak gelişmeler, birbiri ardınca gelmeye devam ediyor. Bilgi çağının en büyük simgesi olan kurumsal web site tasarımına duyacağınız ihtiyaç günümüzde birkaç kat daha artmışa benziyor!

 Aradığınız özellikleri sıralayıp, sizi ve temsil ettiğiniz kurumu en iyi ifade eden içeriklere ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Hükümdar Bilişim, web yazılım, tasarım ve danışmanlık hizmetlerine uzun yıllardan bu yana devam eden saygın kuruluşlardan bir tanesidir. Bu yönüyle, çok sayıda referans sayılabilecek işleme imza atmış, müşterilerinin hayal ettiklerini gerçeğe dönüştürmeyi başarmıştır. Kurumsal web site tasarımında hedeflendiğiniz etkileyici sunuma kavuşmaya hazır mısınız?

  • Sizler için SEO ve kullanıcı deneyimlerine özel tasarım modeli geliştiriyoruz: Site tasarımlarında, kurumsal web sitesinin kurulumu için yürütülen çalışmalarda, analiz edilmesi gereken hedef grubu, potansiyel müşteriler oluşturur. Bu bakımdan kurumsal site için sihirli kavramlar, arama motoru uyumu ile kullanıcı deneyimleridir.  Nitekim Hükümdar Bilişim olarak öncelikli hedefimiz sadece güzel görünen web sitesi tasarlamak değildir. Gerçek anlamda, işinize katkı sunan, kimliğinizi doğru şekilde yansıtan ve satışlarınıza adeta doping etkisi veren dokunuşa imza atmak önemsenmektedir.
  • Hükümdar Bilişim profesyonel hizmet anlayışına devam ediyor: kurumsal site tasarımı çalışmalarının neredeyse yarısından fazlası, memnuniyetsizlik ile sonuçlanıyor.  Bu nedenle çalışmak istediğiniz danışmanlık ve bilişim ajansının kurumsal kimliğe, profesyonel yapıya sahip olması gerekmektedir.

Kurumsal Olma Yolunda İlk Adım: Kurumsal Web Site Tasarımı!

Şaşırtıcı olmayan gerçeklik ile yüzleşmenin zamanı geldi ve geçiyor! Kurumsal kimliğe sahip olmak isteyenler için profesyonel şekilde tasarlanmış web sitesi tasarımı kritik öneme sahip olacaktır. Aksi halde, beklentileriniz istenilen şekilde karşılanamaz. Kurumsal hedeflerinizin ve rakip kurumların ciddi şekilde gerisinde kalma tehlikesi ile yüz yüze gelebilirsiniz.

Belirli bir web sitesinin alt yapısı ve tasarımın başarılı olması tek başına yeterli olmayacaktır. Kurumsal web dizayn için içeriklerinizin sizi temsil etmesi, kullanıcı odaklı olarak geliştirilmesi gerekecektir. Hükümdar Bilişim olarak, firmanız ve benzer alanda faaliyet göstere diğer firmalar analiz edilir. Herhangi bir siteden alıntı yapılmadan, arama motoru kriterleri dikkate alınarak, özgün içerikler üreterek, web siteniz kurumsal kimliğine kavuşur. Özgün içeriklere sahip siteler, arama motorlarınca kabul görmesi yanında, potansiyel müşterinin çekim alanına da girmeyi başarır. Firmanızı ve markanızı en güçlü şekilde temsil eden içerik ve web tasarımı ile tanışmak için Hükümdar Bilişim hizmetinizde!

İşletmenizi tanıtacak, hizmetleriniz ve referanslarınız hakkında bilgi verebileceğiniz, deyim yerindeyse dış dünyaya sizler adına açılan pencereler, web siteleridir. Hükümdar Bilişim tarafından sizin adınıza yapılacak Kurumsal web site tasarımında bulabileceğiniz başlıca hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Modüler panel yönetimi, sayfa yönetimi, kullanıcı yönetimi, ürün, referans ve resim yönetimi,
  • İstatistik ekranlarına ulaşma,
  • Slider Düzenleme,
  • Sosyal medya bağlantısı,
  • Logo ve favicon ayarları, etkileşimli SEO ayarı,
  • E-posta gönderimi ve iletişim formu

 

 

Web Tasarım