✅Hükümdar Bilişim Web Tasarım Hizmetleri ve Web Sitesi Tasarımı
TELEFON 09:00/19:00

0 532 696 21 20

Google Adwords Nedir

Google Adwords Nedir

Google üzerinde yapılan aramaların yanında da Google ağımızdaki sayfa ziyaretleriyle Google AdWors reklamlarınızın çok geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar.

   Bir Google AdWords reklamı da yarattığınızda, reklamınızın hangi anahtar kelimeler için yapılan da aramalarında görüntüleneceğini belirler ve herbir tıklama için ödemeye arzu ettiğiniz maksimum miktarı da seçebilirsiniz.

Yalnız birileri reklamınız üzerinde de tıklama yağtığı zaman ödeme de yaparsınız. Hatta paranızı da çok korumak için AdWords İndirimcimiz sonuç sayfaları üzerinde reklamınızın sırasını korumak üzere gereken en düşük ücreti de ödemeniz için gerçek CPC’yi otomatik olarak aşağı da çekmektedir

   Aylık olarak da ödemeniz gereken bir minimum yoktur etkinkeştirme ücreti yalnızca 5 US$ olarak tespit edilmiştir.Reklamlarınız fatura bilgisini de göndermenizden hemen sonraki dakikalar içinde de çalışmaya başlar.Reklamlarınızın performansını da çevrimiçi hesap Kontrol Merkezi’nizdeki raporları da kullanarak kolayca izleyebilirsiniz.

22 Eylül 2017

Son Paylaşılanlar

Google Analtytics Arama İzleme

E-ticaret siteleri ya

12 Haziran 2020

E-ticaret Danışmanı

E-ticaret ya da online

9 Haziran 2020