TELEFON 09:00/19:00

0 532 696 21 20

E-Ticaret XML Entegrasyonu Yapan Firmalar

E-Ticaret XML Entegrasyonu Yapan Firmalar
06 Ara

E-Ticaret XML Entegrasyonu Yapan Firmalar

E-ticaret çok fazla tercih edilse de bazı hususlarda kullanıcılar oldukça bilinçsizdir. Bu konulardan biri de XML entegrasyonudur. XML teknolojisi tedarikçi, satıcı, satış platformu satış süreçlerini ele alır. XML kişilerin depo, masrafı yapmadan kullandığınız ürün bilgilerinizi saklamanızı sağlar. Site için herhangi bir güncelleme yaptığınızda XML ürünlerinizde de güncelleme yapacaktır. XML programı sayesinde kişiler stok bilgisi tutma gereksinimi de duymazlar. Bu yüzden de masraftan kurtulmuş olacaksınızdır.  XML sizler için depo yapan bir birimdir. E-ticaret XML entegrasyonu yapan firmalar sizler için ürünlerinizi, bilgilerinizi depolarlar.   

XML Entegrasyonu Avantajları

XML, sizin yerinize masraf yapmadan ürün ve bilgi deponuzu sağlar. Masraftan kurtulmanızı sağlar. Güncellemelerde sizlere kolaylık sağlar. Sizin yerinize güncellemeleri yaparak ürünlerin ve sayfanın da yenilenmesini sağlar. Bu şekilde kişilerin ürün takipleri kolaylaşır. Ürün yönetimi konusunda da hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Depo stok masrafları, E-ticarette karşınıza çıkan en büyük masraftır. XML sizi bu masraftan kurtarır. Bu yönden de çok fazla tercih edilmektedir.  XML stok ve depo konusunda sizleri zorlamaz ve tek çatı altından hepsini idare etmenizi sağlar. Aynı zamanda tedarikçi firmanızın olabildiğince güvenilir olması gerekmektedir. Tedarikçinizin yapacağı en ufak hata sizi etkileyecektir ve sitenizde yanlış ürün depolanacaktır. . E-ticaret entegrasyonu yapan firmalar sizlerin depolama sorunu çekmemenizi sağlar. Hükümdar bilişimde bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

XML Entegrasyonu Kullanımı

XML sizlere Pazar yerine göre fiyat tanımı yapabilmenizi sağlar,  bir ürünü farklı başlıklar kullanarak tekrar tekrar yayınlamanızı sağlar, ürün güncellemesi yaptığınızda hemen yayınlanmasını sağlar, sitenizdeki tüm değişiklikleri anında yapar, masraflarınızı toplu bir biçimde görebilmenizi sağlar, ayrıca sizlere sipariş geldiğinde otomatik olarak siparişin düşmesini ürünün stoktan düşmesini de sağlar. . E-ticaret XML entegrasyonu yapan firmalar özellikle sizleri bu sayede sipariş takibi, depo masrafı gibi sıkıntılardan kurtarır. Ayrıca bir avantaj olarak da geçmişteki harcamalarınızı ve ürün satımını detaylı olarak raporlandırır. Bu şekilde geçmiş faturalarınızı da görebilirsiniz. Hükümdar Bilişim sizlere XML entegrasyonu sayesinde de yardımcı olmaktadır.