TELEFON 09:00/19:00

0 532 696 21 20

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı
09 Eki

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

Hükümdar Bilişim ile E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

Elektronik ticaret anlamına gelen e-ticaret, 1995 yılı itibariyle dünya genelinden sahip olduğu önemi giderek artırmayı başarmıştır. Günümüzde, insanların klasik alışveriş algısı büyük ölçüde değişiklik göstermiştir. Geçmişte Pazar, çarşı ile marketler aracılığıyla yapılan ürün temini, artık web siteleri üzerinden tamamlanabilmektedir. Ülkemizde oldukça gelişmiş olan e-ticaret siteleri, işlem hacimlerinin her geçen yıl artırmaktadır. Üreticiler, firma ve her türlü satışı devam ettirmek isteyen girişimciler, e-ticaret kaynaklı web siteleri kurulumuna öncelik vermektedir. Böylece web siteleri üzerinden, milyonlarca farklı ürün, dünyanın öbür ucuna bile kolaylıkla pazarlanabilmektedir.

Küresel çapta etkinliğine devam eden e-ticaret siteleri, büyük markalar başta olmak üzere, pek çok girişimciyi, bu alana yönelmeleri konusunda bir anlamda zorlamaya devam etmektedir. Milyonlarca ve hatta milyarlarca sayıda potansiyel müşteriye hitap etmek sizin için inanılmaz olmaz mıydı? Vakit kaybetmemek ve bir an evvel hayalinizdeki ticari kaynağa erişmek için e-ticaret sitesi kurmak üzere Hükümdar Bilişim yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Günümüz dünyasında saatlerce mağaza senin, pazaryeri benim gezerek ihtiyacınızı karşılamak üzere, koşturmak zorunda kalmadan, e-ticaret sitesinde aradığınızı bulabiliyorsunuz. Bilgisayar başında her istediğine ulaşabilmenin kolaylığı, tüketicilerde büyük memnuniyet uyandırıyor. Elinizi çabuk tutarak e-ticaret kervanına katılmak tamamen sizin elinizde! Güvenli şekilde alışveriş süreçlerinin tamamlandığı, 7/24 hizmet desteğinin alındığı web siteleri, kullanıcıların favorileri arasında yerlerini almaya devam ediyor.

E-Ticaret Sitesi Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

  • E-ticaret sisteminde etkinliği bulunmayana işletmeler, oldukça dar bir alana hitap edebilirken, haliyle potansiyel müşteri sayılarında ciddi azalma gözlemlenecektir. Buna karşılık, e-ticaret siteleri üzerinden, oldukça geni bir satış ağında, geniş kitlelere hitap edilebilir,
  •  7/24 kesintisiz hizmet desteği; ancak e-ticaret siteleri aracılığıyla verilebilir. Rahatlıkla inceleme, ürün hakkında müşteri yorumlarını takip edebilme özellikleri, müşterilerin ürünü almaları yolunda cesaret verici olabilir,
  • Müşteri tarafından verilen geri dönüş ve yorumları inceleyerek, eksik yönlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz,
  • E-ticaret siteleri için ayrılan kaynak ile fiziki ortamlarda bulunan mağazalar için harcanan toplama kaynak arasında ciddi farklılıklar olur. Kira gideri, elektrik, su ve diğer masraflar, e-ticaret mağazaları için geçerli olmayan giderler arasında yer alacaktır,
  • Dünyada bulunan tüm insanlar, ürünleriniz için doğal hedef kitleyi temsil eder. Belirtilen temel özelikleri nedeniyle,  e-ticaret sitesi kurmak ya da kurdurmak girişimciler için büyük avantaj doğuracaktır.

E-Ticaret Sitelerinin Kurulumu ve Sonrası

İnternetin hemen herkesi etkisi altına alan kuşatıcı yönünden sizde yararlanmak ister miydiniz? Ticari eğiliminizi temelinden etkileyecek, sermaye algınızı bütünüyle, lehinize değiştirecek olan e-ticaret sitesi, tek kişilik dev bir ekip şeklinde faaliyet göstermenize yardımcı olur. Sipariş kontrolleri, müşteri ile hızlı iletişim, ürün güncelleme, otomatik stok takibi, muhasebe takibi gibi kolaylıklar, otomasyon olarak e-ticaret sitesinin yönetimin panelinde size sunulur. Ürün eklemek ve çıkarmak, kargo fişi ya da fatura düzenlemek için tüm kodlama ve yazılımlar, web sitesi programında hazır olarak, eklenmiştir. Bu büyük kolaylıktan yararlanarak, e-ticaret sitesi kurmak üzere, Hükümdar Bilişim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Süreç öncesi ve sonrasında, eğitici bilgilendirme aktivitelerini, bizzat personelimizden talep edebilirsiniz.

 

e-ticaret