Pendik Web Tasarım Kalitesi

Pendik web tasarım ekibi olarak profesyonel web tasarımı gerçekleştiriyoruz. Profesyonel web tasarımları ihtiyaçlara veya sektöre göre tasarlanmaktadır. Profesyonel web tasarımında önemli olan nokta, kurumun ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilecek şekilde bir web sayfasını analiz etmektir. Kurumdan kuruma tasarlanması gereken web sayfaları birbirinden farklılık gösterdiğinden bütün web tasarımlarını tekdüze hazırlamamak gerekir. Bu nedenle profesyonel ekinimiz ile birlikte bir web sitesinden istediğiniz beklentilere ve kurumunuzun ihtiyaçlarına göre web sitelerinizi tasarlamaktayız. İhtiyaç ve beklentileriniz belirledikten sonra web yazılım ve programlama kriterleri doğrultusunda ilerlemekteyiz. Tasarımlarımızı yaparken sitenin kurumsal kimliğinize yakışır düzeye olmasının yanında Google gibi popüler olan arama motorlarında en üst sıralarda yer almasını sağlamaktayız. Bütün bu işlemler sonucunsa tasarlanmış olan web sitenizin responsive tasarım olmasını sağlarız. Bu sayede tasarımı bitmiş olan web sitenizin laptop ve masaüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlardan tasarım dizaynı bozulmayacak şekilde görüntülenebilmesini sağlamaktayız.

Hem Sizlerin Hem de Ziyaretçilerinizin Beklentilerini Karşılıyoruz

Pendik web tasarım olarak web tasarımı konusunda uzman bilgi tecrübesine sahip olan ekibimiz ile birlikte web tasarım ilkelerini göz önünde bulundurarak işlerimizi devam ettirmekteyiz. Kullanıcıların, müşterilerin veya ziyaretçilerin sitenizi rahat ve kolay bir şekilde kullanabilmesi için kullanıcı dostu siteler tasarlarız. Bu sayede ziyaretçileriniz, sitede istediği bilgiye kolay bir şekilde ulaşır ve sitenizi sık kullanılanlara ekleyerek sitenizden mutlu bir şekilde ayrılmış olur. Kullanıcı ve müşteri kayıplarının çoğu responsive tasarım dışı olan tasarımlardan veya kullanımı zor olan web sitelerinden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle sitelerinizi hazırlarken sizlerin beklentilerinin yanı sıra müşterilerinizin ve kullanıcılarınızın beklentilerini de düşünmekteyiz.

Pendik Web Tasarım İle Responsive Tasarımlar

Başarılı olan her web sitesi responsive tasarım şekline uygun olan sitelerdir. Bu sayede web siteniz sadece büyük ekranlardan değil aynı zamanda küçük ekranlardan da kaliteli bir şekilde görünüm kazanacaktır. Özellikle günümüzde çoğu kişi internet aramasını akıllı telefonları ile yaparken, akıllı telefonlarda görüntülenemeyen bir web sitesi çok çağ dışı kalmış ve müşteri kaybetmenize neden olacaktır. Bu sebepledir ki web sitelerinizin her ortamdan kaliteli, tasarımı bozmayacak şekilde görüntülenmesini sağlamak için duyarlı web siteleri hazırlamaktayız.