Özel Programlama Dili ile 10 Adım Öne Geçin

Şirketiniz henüz orta ölçekli bir KOBİ olarak görünüyorsa ve çok daha hızlı bir şekilde büyümek istiyorsanız; mutlaka sizleri en iyi şekilde ifade gidecek olan kurumsal web sitesine sahip olmanız gerekiyor. Şirketiniz dünya çapında büyük bir marka ise yine aynı şekilde, sizi en profesyonel tarzda ifade edecek web sitesine sahip olmanız şarttır. Tüm bu özelliklere sahip olmak istiyorsanız, web sitenizin aynı zamanda özel yazılım geliştirme işlemlerini de tamamlanmış olması gerekiyor. Bu sayede kendinizi çok daha rahat bir şekilde tanıtabilme imkanı bulabilirsiniz. Peki özel yazılım ile geliştirilmiş web sitesi sizlere ne katar;

 1. Çok daha kurumsal bir görüntü ile birlikte firmanıza karşı oluşacak güven duygusu
 2. Sizlerle ortaklık yürütmek isteyen veya sizlere sipariş verecek kişilerin çok daha rahat ulaşımının sağlanması
 3. Ürün ve hizmetlerinizi daha geniş bir platformda sunabilme imkanı
 4. Dilediğiniz kadar kategori ekleyerek alandaki hakimiyet çeşitliliğinizi kanıtlamanız
 5. Yüksek kaliteli görseller ile birlikte, uyguladığınız işlem basamaklarını ayrıntılı olarak göstermeniz

gibi birçok pozitif etki, sizler için kurulacak olan özel yazılımla web sitenizde bulunacaktır. Ayrıca her kurum için farklı bir yazılım geliştirme işlemi gerçekleştirilir. Eğer Banka veya Finans alanında çalışan bir kuruluşsanız; sizler için uygulanan web sitesi özel yazılım geliştirme işlemi ile, İnşaat veya Bilişim alanında çalışan kuruluşlar için uygulayacağımız işlem çok daha farklı olacaktır. Bu nedenle özel web yazılım geliştirme talebinde bulunan herkesin, birbirinden farklı ihtiyaçlara sahip oldukları bilinciyle projeler üretilir.

Finans ve bankacılık alanında çalışanlar için hangi özel yazılım kullanılır ?

Eğer Finans havacılık veya bankacılık gibi istatistik gerektiren bir alanda web sitesi kurmak istiyorsanız, sizler için özel yazılım dillerinden bir tanesi olan C veya R yazılım dili kullanılır. Bu sayede kuruluşunuz için en uygun yazılım dili geliştirilmiş olur. C ve R program dili sayesinde;

 1. Google analytics veri görselleştirme gibi çeşitli alanlarda uzmanlık kazanma
 2. Bütün finansal verilerin istatistiksel analiz haline getirilerek anında yayınlanmasını sağlama
 3. Matematiksel verilerin hızlı bir şekilde işlenerek web sitesine aktarılmasına destek verme

gibi bir çok fırsattan yararlanabilir ve böylece istatistik bilgileri isteyen kurumsal web siteniz özel bir yazılımla devreye girmiş olur.

Robotik Cihazlar Geliştirmek İsteyenler İçin MATLAB

Şu an için en çok bilinen yazılım programları genellikle; HTML, CSS, PHP gibi türlerden oluşuyor. Yazılım uzmanları tarafından ortaya konulan birçok veri; artık bu türlerin yerine çok daha robotik olanların geleceğini ortaya koyuyor. Almanya’nın Endüstri 4.0 ile gündeme bomba gibi düştüğü şu zamanlarda, yazılım dünyası artık MATLAB gibi programları konuşmaya başladı. Neredeyse bütün robotik cihazlardarahatlıkla kullanabileceğiniz bu program; ilerleyen dönemlerde isminden çok daha fazla söz ettirecek gibi görünüyor. Bu program ile birlikte; fabrikalardaki bütün robotik cihazlar da dahil olmak üzere, neredeyse bütün cihazların beyin yapısını kurmanız mümkün. Bu program sayesinde; robotik cihazların daha işlevsel çalışacağı ve bu sayede şu an için aldığımız ürünlerden pahalı olanların bile fiyatlarının en düşük oranlara kadar gerileyeceği tahmin ediliyor.

 • Endüstri 4.0 teknolojisinin bel kemiğinde yer alacak olması
 • Tüm ürünlerin seri bir şekilde üretilmesini sağlayarak fiyatlarını düşürecek olması
 • Hayatınızın neredeyse her anına entegre edilebilme imkanı sunacak olması

Bu program dilini çok daha cazip kılıyor.

Java ve Delphi Object Pascal yazılımları ile kuruluşunuz için özel uygulamalar edinin

Günümüz iş dünyasında artık yalnızca web alanında olmanız yetmiyor. Tüm bunlarla ek olarak aynı zamanda Android veya iOS işlemcili uygulamalarda da etkin bir şekilde  yer almanız, kuruluşunuzu en az 10 adım daha öne geçirecektir. Her birisi kendi alanında profesyonelleşmiş yazılımcıları ile; Java ve Delphi Objektif Pascal gibi özel  yazılım geliştirme işlemleri yaparak kurşuluşunuza özel mobil uygulama üreten Hükümdar Bilişim, sektörel çatla rakip tanımaz şirketlerden bir tanesi olmanıza destek veriyor. Özellikle de Java yazılımı sayesinde kurulacak olan mobil uygulama, çok daha şık ve görsel açıdan zengin bir içeriğe kavuşuyor.