Firmaların tanınırlığının artırılması için teknoloji ile iç içe olması gerekmektedir. Günümüzde, müşteriler ya da tüketiciler firmalara ulaşabilmek için teknolojiyi kullanmaktadırlar. Firmalara ulaşabilecekleri kaynaklar ise web siteleri ve firmaların mobil uygulamalarıdır. Ancak, her iki unsur da birbiri için tamamlayıcıdır. Birinin diğeri ile alakalı olmaması firmanın tanınabilirliğini azaltılabilir, imajını zedeleyebilir.

Mobil uygulamalar web sitelerinden daha karmaşık bir teknolojik yapıya sahiptir. Aynı zamanda da daha çok hata payına gebedir. Bu nedenle titiz ve kurumsal firmaların elinden çıkması gerekir.

Neden Biz?

Çünkü biz, işimizi titizlikle yapıyor ve hata payını en aza indirgiyoruz. Bu yüzden de kurumsal firmalar mobil uygulama için bizleri tercih ediyor.

Nasıl Tasarlıyoruz?

Sizin düşüncelerinize kulak kabartıyoruz. Sizin beklentileriniz bizim için çok önemli. Bu sebeple, sizin istediğiniz tasarımları hazırlıyoruz. Ancak önemli olan bir diğer etken de web sitenizin içeriğidir. Web sitenizde bulunan bir uygulamanın mobil uygulamanızda da bulunması gerekmektedir. birbiri ile paralel içerikler üretiyoruz.

Mesela Ordu için de Mobil Uygulamanız Var mı?

Hizmet verdiğimiz illerden biri de Ordu’ dur. Ordu mobil uygulamaları firmaları arasında yerimizi almaya aday ve kurumsallıkta iddialıyız. Siz bizden ne istediğinizi söyleyin yeter, biz tasarlayalım. Mobil uygulama Ordu ili içerisinde de gün geçtikçe yaygınlaşmaya başladı. Erişilebilirliğinin kolay olması için çabalıyor, kolay ulaşılabilecek çözümler uyguluyoruz.

Siz bize firmanızın imajı gereği beklentileriniz söylüyorsunuz, biz insanları Ordu’ ya getirip firmanızla buluşturuyoruz.

Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

 

Önceliğimiz sizin beğeniniz ve beklentileriniz olduğu için, fiyat daha arka planda kalıyor. Kurumsallık ve kaliteyi harmanlıyoruz. Sizin hayalinizdeki tasarım ile buluşturuyoruz. Bu kaliteyi de Ordu mobil uygulama fiyatları arasında en uygun şekilde yansıtıyoruz. Fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bütün bunları yaparken de firmanızın web sitesinin içeriklerini de bir yana itmiyoruz. Sonuçta mobil uygulama ile web sitesinin bir bütün olduğunun bilinci ile çalışmalarımızı yapıyoruz. Siz de firmanız için ve size ulaşan ve ulaşacak olan kitle için en iyisini yapın ve bizimle çalışmaya hemen başlayarak ilk adımı atın.