N11 Api bilgileri sayesinde e-ticaret sistemlerine daha fazla müşteri bulabilirsiniz. N11 entegrasyonu birçok e-ticaret yazılımları ile tam entegreli biçimde çalışma özelliği göstermektedir. Bundan dolayı e-ticaret sitenize eklediğiniz zaman kar marjını olabildiğince artırırsınız. Eklediğiniz ürünlerin direkt olarak N11 mağazalarında da görüntülenmesini sağlayan entegre işleminde N11 Api bilgilerine ihtiyacımız bulunmaktadır.

 

API Anahtar ve Şifresini Alma

 

API Anahtar ve Şifresini Alma
API Anahtar ve Şifresini Alma

 

N11 entegrasyonu yapmak için ilk önce API anahtarına ve API şifresine ihtiyacımız bulunuyor. Bunları almak için so.n11.com adresine gitmemiz ve burada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Eğer hesabınız varsa direkt giriş yaparak “Hesabım” daha sonrada “API Hesapları” sekmesine giriş yapın.

 

N11 Yeni Hesap Oluşturma 

 

Yeni Hesap Oluşturma 
Yeni Hesap Oluşturma

 

Girdiğimiz “API Hesapları” sekmesi içerisinde yukarıdaki fotoğraftaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda yer alan yazıda “Yeni Hesap Oluştur” kısmına tıklayarak yeni hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabı oluşturduktan sonra API şifresini yine aynı butona tıklayarak alabilirsiniz.

 

Yer alan bilgiler kayıt olduğunuz e-mail hesabınıza gönderilecektir. 1 iş günü içerisinde gönderilen mailde yer alan bilgileri internet sitenizin entegrasyon kısmına girerek entegre işlemini yapabilirsiniz.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Gittigidiyor API Bilgileri Nasıl Alınır?

N11 Api Bilgileri Almak E-Ticaret Siteme Ne Katar?

N11 Api bilgileri almak e-ticaret sisteminizin N11 mağazaları ile entegreli bir şekilde çalışmasına olanak sağlamaktadır. Partner programına dahil olarak kazançlarınızı artıracağınız yöntemler ile kendi mağazanızı N11 üzerinde ekleyin ve satış yapın.

 

N11 Api bilgileri almak e-ticaret siteme ne katar?

  • Fiyatları kolay bir şekilde değiştirmeniz mümkündür.
  • Fiyatlarda kampanya yaparken ve stokları ayarlarken tek tıklama ile değişiklikleri güncelleyebilirsiniz.
  • Fatura gönderimlerinde N11 tarafından sağlanan bilgiler size kolaylık sağlayacaktır. Adrese daha önce teslim yapıldığı zaman müşteri yıldızlı olur ve adresinin doğruluğu da belli olur.
  • Sipariş bilgileri ve detayları daha rahat bir şekilde tarafınıza gelmektedir. Aracı olmadığından dolayı direkt olarak ürünleri istenilen belgelere göre teslim edebilirsiniz.
  • Müşterilerin sorunlarını e-ticaret sisteminizde bulunan panel üzerinden görüntülemeniz mümkündür. Buda firmanızın sorunları çözmesini ve daha çok tercih edilmesini sağlar. Bunun sonucunda da N11 sizi örnek satıcı olarak gösterir ve satışlarınız da bu oranda artış sağlar.

N11 Api Bilgileri Almanın Faydaları

N11 Api bilgileri alınması e-ticaret sektöründe uzman bir ekiple çalışma ve pazarı büyütme imkanı sağlamaktadır.

 

Birçok farklı pazara açabileceğiniz N11 pazarına giriş yapmanız ve orada örnek bir satıcı olmanız satışlarınızı artıracaktır. Üstelik N11 gibi büyük şirketlerin düzenli olarak kampanya yapması sizin ürünlerinizin satılma olasılığını da artıracaktır. Bundan dolayı satış yapma potansiyelinizi artırmak amacıyla N11 entegresi yapmanız gerekmektedir. N11 entegresi yapmak için de e-ticaret sisteminizin entegre yazılıma sahip olması ve N11 Api bilgilerini almanız gerekmektedir.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: ÇiçekSepeti API Bilgileri Nasıl Alınır?

N11 Api Bilgileri Sayesinde Yeni Pazara Açılmak

 

N11 internet adresi üzerinden e-ticaret sisteminin eklenilmesi ne kadar kar ettirir? Ya da kar ettirir mi?

 

Kar konusuna giriş yapmadan önce N11 internet sitesi üstünden kendi e-ticaret sistemlerini eklemek adına N11 API bilgilerine ihtiyacının olduğunuzu vurgulayalım. N11 pek çok kullanıcısı ile beraber sürekli bir şekilde reklam vermeye devam eden büyük bir şirkettir. Yani kendi e-ticaret siteniz içerisinde olduğu üzere bireysel bir reklam verilmeden de satış yapma imkanınızın olduğu çok büyük bir pazardır. Bu pazar tarafından ürünlerinizi çok daha fazla satarak ciddi gelirler elde edebilmeniz mümkün bir hale gelir. Bu konuda ise dikkat edilmesi gereken N11 satış kurallarına uyacak bir biçimde satış yapılması olacaktır.

N11 Üzerinde Satış Yapmanın Avantajları Nelerdir?

 

N11 API bilgileri alarak N11 internet adresi üzerinde kendi E-ticaret siteniz içerisinde  yer alanları ürünleri satabilirsiniz. Bunun sizinle beraber şirketinize de pek çok yararı olacaktır. 

  • Öncelikle N11 üzerinden alışveriş yapılsa bile size ait olan sitenizin ismi görülecektir.
  • N11 internet adresinin ücretsiz reklamları aracılığıyla çok daha fazla satış yapacaksınız.
  • Ürünleriniz kendi siteniz dışarısında herhangi bir yer üzerinde olduğundan dolayı değişik ve büyük kitlelere hitap edeceksiniz.