0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Mobil Uygulamaların Kullanım Alanları

Mobil Uygulamaların Kullanım Alanları

Hükümdar Bilişim Mobil Uygulama

Mobil uygulama, özellikle masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar yerine akıllı telefonlar ve tabletler gibi küçük kablosuz hesaplama cihazlarında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir yazılım uygulamasıdır.

Mobil uygulamalar, cihazların talepleri ve kısıtlamaları göz önünde bulundurularak ve sahip oldukları uzmanlık yeteneklerinden yararlanmak için tasarlanmıştır. Örneğin bir oyun uygulaması, iPhone’un ivme ölçerinden yararlanabilir.

Mobil Uygulamaların Kullanım Alanları

Mobil uygulamalar, bazen belirli bir platform için özel olarak oluşturulmuş web tabanlı veya yerel uygulamalar olup olmadığına göre kategorize edilir. Üçüncü bir kategori olan melez uygulamalar, yerli ve Web uygulamalarının öğelerini birleştirir. Teknolojilerin olgunlaşmasıyla birlikte, mobil uygulama geliştirme çabalarının tarayıcı tabanlı, cihaza-agnostik Web uygulamalarının oluşturulmasına odaklanacağı bekleniyor.

Yazılım uygulamaları veya uygulamalar, mobil iş iletişiminin temel bileşenleridir. Apps, e-posta oluşturmak, takviminizi güncellemek, belgeleri düzenlemek ve meslektaşlarınızla iş birliği yapmak için günlük olarak kullandığınız akıllı telefon programlarıdır. Çoğu akıllı telefon, e-posta, SMS (kısa mesaj), takvim ve kişi listeleri gibi basit mesajlaşma uygulamalarıyla yüklü olarak gelir ancak mobil işletme deneyiminizi özelleştirmek için binlerce başka uygulama indirebilirsiniz.

Diğer telefonların, kullanıcıların Microsoft Office belgelerini görüntülemesine ve düzenlemesine olanak tanıyan üçüncü taraf uygulamaları kullanması gerekir. En popüler olanı DataViz’in Documents-to-Go ve QuickOffice’dir.

Hükümdar Bilişim Uygulama Alanları

Gökçe Bilişim, ücretsiz mobil uygulama oluşturucusudur. Tüm uygulama geliştiricilerine ve uygulama sevenlerine çok geniş bir aralıkta hizmetler vermektedir. Uygulamalar, birçok insanın sahip olması gereken teknoloji donanımı ve ileriye dönük iş pazarlama planlarının temel bir parçası haline geldi. Bununla birlikte, pek çok kişi veya küçük işletmeler, popüler uygulama mağazalarında yayınlanmaya hazır işlevsel ve bireyselleştirilmiş uygulamaları oluşturmak için gereken bilgiye veya araçlara sahip değildir. Uygulamalarımız, Android, Apple, Black Berry ve Windows gibi tüm işletim sistemleri için yapılabilir.

Uygulama türünüzü seçin (işletme, müzik, etkinlikler ve daha fazlası.) Kişisel, işletme veya kuruluşunuzun gereksinimlerine en iyi uyacak tonlarca farklı seçenek. Gittiğiniz uygulamayı tasarlayın ve önizleyin. Yeni özellikleri deneyin ve anında değişiklik yapın. Platform her zamankinden daha kolay.

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin