0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Mobil uygulama geliştiren firmalar

Mobil uygulama geliştiren firmalar

Neden Mobil Uygulama ?

Günlük hayatımızda alışverişten eğlenceye, eğitimden müziğe, haberleşmeden bankacılığa birçok alanda yer eden mobil uygulamalar telefon ve tablet kullanıcıları için artık vazgeçilmez bir kolaylıktır. Web sitelerine kıyasla çok sayıda avantajı bulunan mobil uygulamalar hem daha az pil ve internet kullanımı sunmakta hem de daha hızlı çalışmaktadır. Siz de yeni yeni Mobil Uygulama alanına girmeyi düşünüyorsanız öncelikle iyi bir uygulamanın hangi özellikleri taşıması gerektiğini detaylı olarak araştırmalısınız. Mobil uygulama sektöründe genel müşteri eğilimi kaliteye ve donanıma öncelik verme yönündedir. Görünüm açısından olabildiğince sade ve anlaşılır olmalı, güncel arayüzler tercih edilmeli, hızlı ve pratik çalışmalıdır. Tam anlamıyla kullanıcı dostu olmalıdır. Çünkü müşteriler zaten çok hızlı akan günlük hayatlarında her türden işlerini kısa sürede halletmek istemektedirler. Markanız için tasarlatacağınız mobil uygulamalarda özellikle bu noktalara yoğunlaşmanız iyiliğinize olacaktır. Aksi halde, kullanıcının beğenisini kazanamayacak, cihazdan hemen kaldırılacak ya da hiç de iyi puanlandırılmayacaktır. Ancak olması gerektiği gibi tasarlanıp geliştirildiğinde iki taraf arasında güçlü bağlar kurması kaçınılmazdır. Bu temel özellikler başta kolay gibi görünse de işin en kilit ve zorlayıcı noktasıdır aslında, ancak uygulandığında kullanıcılarınız sonuçtan fazlasıyla memnun kalacaklarına emin olabilirsiniz. Ayrıca, yapılması istenen mobil uygulama hem Android hem de IOS için uyumlu olmalı ve sorunsuz şekilde çalışmalıdır. Mobil uygulama alanında üretim yapan firmalar, üzerinde çalıştıkları uygulama projesinden her zaman en iyi performansı almayı istemelidir. Müşteriler mobil uygulama yaptırmak istedikleri firmayla kullanıcı güvenliği konusunu önceden mutlaka konuşmalıdır. Kullanıcıların kişisel bilgileri firma dışında kimselerle paylaşılmamalıdır. Bu noktaya dikkat edilmediği takdirde ileriki zamanlarda iki taraf arasında sorunlar yaşanabilir. Ayrıca mobil uygulamalarda sürekli güncelleme ve destek ihtiyacı da olacağından kurumsal ve gelişmiş bir firmayla çalışma tercih edilmelidir.

mobil uygulama geliştiren firmalar

mobil uygulama geliştiren firmalar

 

Mobil Uygulamada En Doğru Adres: Hükümdar Bilişim

Mobil Uygulama yazılımı geliştirme, diğer bilişim hizmetlerine göre farklılıklar gösterdiği için son derece deneyimliprofesyonel ve estetik kaygıları olan bir ekiple çalışmanız yararınıza olacaktır. Bu noktada, Hükmüdar Bilişim sizin için en doğru adrestir. Yıllardır aldığımız her mobil uygulama projesinde siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan büyük memnuniyet duymaktayız. Uygulamanızı tasarlarken açık bir iletişim kanalıyla gelinen her aşamada sizlere raporlama sunmaktayız. Çünkü isteğinize ve ihtiyacınıza en uygun tasarımları ortaya koymak birincil tercihimizdir. Siz de rakipleriniz karşısında geride kalmamak ve dijtal dünyanın gereklerine uyum sağlamak için mobil uygulama dünyasında yerinizi bir an önce alın. Hükümdar Bilişim olarak hayata geçirdiğimiz tüm projeler sektör veya firma ayırımı olmaksızın işlevsellik ve kalite baz alınarak uygulanmaktadır. Satış ve pazarlamada avantajlar dünyasına girmek, ürün ve hizmetlerinizi mobil uygulamanız yoluyla hedef kitlenize ulaştırmak için bizimle tanışmaya davetlisiniz. Mobil uygulama ajansı olarak her geçen gün yeni teknolojilerle kendini geliştirenyenilikçi tasarımlarıyla müşterilerine hizmet vermeye devam eden Hükümdar Bilişim, sizin için en doğru çözümler sunacaktır.

Bugüne kadar aralarında Tekfen Holding, Keyclub, CATA gibi firmaların mobil uygulamalarını tasarlamış, ayrıca Adakadadım, Comvo, Sağlam Maç isimli yepyeni uygulamalar  geliştirmiştir.

 

Mobil uygulama sahibi olmanın önemi markalar ve kurumlar tarafından artık tartışılmazdır. Büyük ölçekli şirketlerden başka; küçük ölçekli, adını yeni yeni duyuran işletmeler de bu alanda söz sahibi olma yolundadırlar. Kullanıcıların çoğu, ziyaret ettikleri internet siteleri artık mobil uyumlu bile olsa işlemlerini mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirmeyi tercih etmektedirler. Pazarlama ve reklam tarafı düşünüldüğünde, müşterilerin değişen bu eğilimlerinden dolayı markaların mobil uygulama dünyasında yer almaları bir seçenekten çok zorunluluk halini almaktadır. Bu karar, pazarlama hacmini büyütmek ve mobil ortamda tanınırlığını artırmak isteyen firmaların avantajına olacaktır. Son yıllarda çevrimiçi/online siparişlerin artık yarıdan fazlasının mobil uygulamalar üzerinden verildiği yadsınamaz bir gerçektir. Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmekte olan mobil uygulamalar kritik bir önem taşımaktadırlar.

Dijital dünyada son eğilimleri takip edip yakalayan işletmeler müşterilerin gözünde her zaman birkaç adım öndedirler. Milyonlarca mobil kullanıcıya ulaşmak ve pazarda yerinizi almak istiyorsanız artık siz de bir an önce mobil uygulama sahibi olmalısınız. Büyük markalar, mobil uygulamaların ne denli ihtiyaç olduğunun bilincindeler ve bu dünyada yerlerini aldılar. Şimdi sıra daha küçük ölçekli, ancak büyük olmayı kendine hedef koyan işletmelerde. Hangi sektörden olursanız olun müşteri ilişkilerinizi kısa sürede geliştiğini göreceksiniz. Bu alanda erken davranmak rekabet yarışında elinize önemli kozlar kazandıracaktır. Yapılan araştırmalar, yüksek popülerliğe sahip web sitelerinin yarıdan fazlasının ayrıca mobil uygulamaya sahip olduğunu gösteriyor. Mobil uygulamaların hazırlanması ve kodlanması web sitelerine göre biraz daha fazla zaman almaktadır. Diğer yandan, anlık bildirimler sayesinde ürünleriniz hakkındaki en son kampanya ve hizmetleri kullanıcılarınıza etkili ve hızlı şekilde sunma imkânınız vardır. Ayrıca veritabanınızda bulunan müşteri bilgilerinizi başka pazarlama kanallarında da kullanabilirsiniz.

Aktif ve canlı bir uygulamada sunduğunuz ürün seçenekleriyle kullanıcıların akıllarında hiç olmayan ürünleri bile satın almalarını sağlayabilirsiniz. Hedef kitleniz dijital ortamda sizi ne kadar sık görür ve tanıma olanağı bulursa size duydukları güven ve sizi başkalarına tavsiye etme olasılıkları da o denli artacaktır. Mobil uygulamalar müşterilerle sıcak temas kurmak için de en doğru platformların başında gelir. Kullanıcı yorumlarını ne kadar ciddiye alır ve sık geri dönüşler yaparsanız markanızın yarattığı algı da o ölçüde güçlenir. İnsanların artık ortalama 15 dakikada bir telefonlarına baktıkları düşünüldüğünde, logonuzu her zaman karşılarında bulacaklardır. Reklam anlayışındaki bu değişimle marka yüzünüz de güçlendirmektedir.

Mobil uygulamalar, diğer bilişim hizmetlerine göre biraz daha maliyetli ve zaman gerektiren sistemlerdir. Ancak tanıtım ve reklam yönünden düşünüldüğünde mobil uygulamaların maliyeti, sms mesajları ve kağıt haber bültenlerine göre çok daha makuldür. Mobil uygulamalar her iş için uygun değildir, bu nedenle bir karar vermeden önce işinizin gerçek ihtiyaçlarına odaklanmanız gerekmektedir. Uygulamalar, özellikle yüksek müşteri etkileşimi ve etkileşime sahip işletmeler için özellikle yararlıdır. Yüksek işlevselliğe sahip bir şeye ihtiyacınız varsa ve müşterilerin giriş yapmasını gerektiren bir web sitesine sahipseniz, daha önce bahsedilen performans avantajlarından dolayı bir mobil uygulama faydalı olacaktır. Mobil uygulamaların size ne kadara mal olacağı, ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz kodlama ve tasarım özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak söz konusu mobil uygulama olduğunda, fiyattan çok kaliteyi ölçüt almanız doğru olacaktır.

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin