Mobil İletişim Çağının Mobil Uygulamaları                                                                              

Mobil Uygulama Yapmak İsteyenler                                                                                                                                

İlk kez bir mobil uygulama kurmak istiyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz? Deneyimsizlik ve bilmediğiniz bir alanda ilerlemek, bir süre size zorlayabilir. Güzel bir fikre sahipsiniz yada bir web siteniz var ve mobil uygulama desteğine ihtiyacınız var. Bu adımlardan sonra hadise şimdi başlıyor. Mobil uygulama merkezimizden çoklu mobil uyguları ile birlikte mobil uygulama geliştirme seçeneklerinden biri veya birkaçı elbette size uygun olacaktır. Gökçe Bilişim sayesinde birçok isteğinize yanıt verecek bir seçenek sizlere sunuluyor.

Nasıl Bir Mobil Uygualma İsterdiniz?

Size hitap eden proje ve ne istediğinizi bilerek yola başlıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına ilgili destek ve geliştirici, uygulama alt yapılarımızı kullanmaktayız. Mobil ugulama nasıl yapılır? Aşama aşama uygulamalarımız için arka plan sistem çalışmaları; size uygulama geliştiricilere, veri tabanı sistemlerine, API ve depolama gibi önemli konulara götürecektir. Uygulama kaplamalarını tasarlayarak yani “Skins” ile diğer bir geliştiriciyi kullanmaktayız. Uygulama için bağımsız ekran ihtiyacını karşılayacak ve akış şemasında etkin yer alacak ekranlara, kaliteli çözünürlük sağlayacağız. Hali hazırda tasarlanmış uygulama da geri bildirim alma ve yeni fikir ve durumları ekleyebilmekteyiz. Hatta size bu konuda destek olup, tamamen sizin yönetiminizde uygulamanızı kullanabilirsiniz. Arka planda işleyen bir olguyu değiştirebilir, geliştiricilerle daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Uygulama içi detayları sade kullanarak, uygulama tipinin duruşu ve kararlılığı kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Tasarım ve dizay aşamasında birçok kez test edip sizlere en iyi uygulamayı son hali ile teslim etmekteyiz. Yayınlama zamanı için, uygulayıcılar birbirinden farklı prosedürler içermektedir. Örneğin, Android için yayınlanacak yeni uygulamayı çok incelemez fakat ileriki zamanlarda incelemelerini yapar ve yayına alır. IOS için uygulama yayınlaması onayını ve sizin haklarınızı saklı tutar. Bu işlemler sırasında, geri bildirim için süreniz de bir haftayı bulmaktadır. Kurulum, yayınlama, her bir konu ve sorunda destek ekibimiz ile hiç sıkılmadan ve uğraşmadan, sizlere yardımcı olmaktayız.

Mobil Uygulama Sahibi Olun     

Akıllı telefonlardan, akıllı televizyonlara, tablet ve birçok mobil teknoloji kanalı ile zaman mobil uygulama zamanı diyenler çok haklılar. Bugün çocuklar bile basit ama güzel mobil uygulama yapma ve kullanma eğilimindeler. Popüler olmasının dışında tamamen ihtiyaç haline gelen uygulamalar, özellikle web sitelerinin başarısı için gerekli bir durum hale gelmiştir. E-ticaret sisteminde satışların artışı da yine bu uygulamalar sayesinde olmaktadır. Vakit artık mobil uygulama vaktidir.