Bugün var olan kanunlar gereği kurumsal kimlik taşıyan firmaların, bir web sitesine sahip olması zorunludur. Bunun nedeni de müşterilerin internet ve teknolojik araçlar aracılığı ile firma ile anında iletişim kurabilmesini, destek talep edebilmesini, detaylı adres, iletişim ve ürün bilgisini edinebilmesidir. Tüketici haklarının son derece önemli bir seviyeye geldiği modern devirde, pazarlamanın artık en güçlü kolu internet ve internetin türevlerinden meydana gelen olanaklardır.

 

Web siteleri yalnızca tüketicilere bilgi sağlamak değil, aynı zamanda bir deneyimi de yaşatmak için hazırlanmalıdır. Müşteriniz olsun veya olmasın web sitenizi ziyaret eden kişi, karşısına çıkan görsel ve anlaşılabilirlik ile firmanızı değerlendirecek, bu estetik yapıya göre firmanızı eleştirecektir. Firmanızın web sitesi tasarımının kullanışsız olması, estetik açıdan olumsuz bir imaj ortaya koyması, doğrudan kurumsal kimliğinize olan bakış açısına da yansıyacaktır. Bu nedenle, zorunlu olarak edindiğiniz web sitesini basit bir ara yüz olarak sunmak yerine, müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize deneyim amaçlı olarak da sunabilirsiniz. Zira dış dünyaya en geniş çaplı görünen yüzünüz, kurumsal web sitenizdir.

Tasarım İşini, İşin Hükümdar’ına Bırakın

 

İstanbul’da yer alan büyük çaplı firmalar için web tasarım maltepe ilçesinde çeşitli yazılımcı ve bilişim firmaları tarafından sunulmaktadır. Hükümdar Bilişim Hizmetleri ise firmanızın ihtiyacı olan web sitesini:

  • Firmanızın misyonu ve vizyonu ile
  • Kurumsal kimliği ile
  • Logosu ve konsepti ile hazırlayarak en yüksek güvenlik önlemlerini alarak tasarlar. Tasarımınızda uygulanan renkler, fontlar ve görseller, müşterilerinizin firmanızı tanıması ve deneyimlemesi için kusursuz olarak derlenirken verileriniz kaybetmeziniz ve sahip olduğunuz tüm data yedeklendikten sonra tasarımınız uygulanmaya başlanır.

 

Bir web sitesinde anlaşılabilirlik ve kullanışlılık, web sitesini kullanan kişi açısından büyük ölçüde önem taşımaktadır. Çünkü kişiler kafa karışıklığı ve gerginlik ile karşılaştıkları zaman firmanıza karşı olumsuz fikirler geliştirirler. Bu nedenle siz maltepe web tasarım firmaları arasında Hükümdar Bilişim Hizmetleri’ni tercih ederek web sitenizi kusursuz bir şekilde tasarlayarak müşterilerinize sunarken aynı zamanda maltepe web tasarım fiyatları arasında da en cazip fiyatlarla bu hizmete sahip olursunuz.