Kişisel web sitesi, blog sayfası, sosyal uygulamalarda yer alan hesaplarınızın tanıtımı ve ziyaretçi sayısını arttırmak için profesyonel çalışmalar sergiliyoruz. Kişilerin, oluşturmak istedikleri web sayfasına göre farklı ve ilgi çekici içerikler hazırlıyoruz. Kişiye özel web siteleri oluşturma ve tanıtımı için farklı sayfa adreslerine reklam eklentileri sağlıyoruz. Blog sayfa içeriklerinin ilgi görmesi ve ziyaretçi hitini arttırmak için görsel ve gezinti eklentilerini en iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Web site içerisinde her alan tanıtımlar, yazılar, video ve fotoğraf içeriklerinin olduğu kategorilerin güncel halleri sayfalara eklenir.

Kişisel Web Tasarımları

Kişisel blog sayfaların daha iyi hale gelmesi ve kullanımının daha esnek olması için farklı tasarımlar düzenliyoruz. İsteğiniz doğrultusunda hazırlanan kısa yol kullanımları ve ayarlar sekmesi ile yönetici panelini daha rahat kullanmanız sağlanır. Görsel içeriklerin eklenmesi ve hareketli logo efektleri ile paylaşımlarınız dikkat çekici olacaktır. Web sitelerinin aynı zamanda mobil giriş bağlantıları ve uygulama versiyonlarına yenilerini ekleyerek kaliteli hale getiriyoruz. Kişisel sayfaların digital ortamda kurulması ve açılma özelliğine göre farklı kategorilerde hazırlanan katalogları incelemeniz mümkün.

Logo ve Grafik Tasarımları

Yaratıcı fikirler ile logo ve grafik tasarımlarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Web siteniz için gerekli olan düzenlemeler ve iyileştirmeler sosyal medyaya uygun şekilde yapılıyor. Özel yazılım çalışmaları ve grafik tasarımı konusunda uzman olan mühendislerimiz tarafından kişisel sayfalarınız en iyi hale getirilir. Bu sayede sosyal medya hesaplarında reklamı yapılan web adresini ziyaret eden kişilerin ilgisini çeken ve sayfada kalmasını sağlayabilir. Uygun fiyatlarda yapılan bu grafik ve logo çalışmaları için bizimle irtibata geçin. Sayfanızı istediğiniz gibi yerli yerinde göreceğiniz tasarım çalışmaları yapıyoruz.

Sayfa Görünümü ve Tanıtımları

Kişisel sayfaya sahipseniz ve dikkat çekmesini istiyorsanız; paylaşılan içeriklerin önemi, sayfanın görünümü, içerik özellikleri ve çerçeve yapısı önem arz eder. Sayfanızı ziyaret eden kişilerin sıkılmadan gezinti yapabileceği bir blog sayfası için gerekli olan unsurları bilerek hareket ediyoruz. Bu nedenle sayfanın kullanım amacına uygun olmasını ve güncel kalmasını sağlamak için farklı ayar bağlantıları ekliyoruz. Kişisel sayfanıza sosyal hesaplarınızı eklemek ve ziyaretçilerin bu bağlantılar ile hesaplarına giriş yapmalarını güvenli hale getiriyoruz. Sayfa tanıtımları ve sponsor reklamlara benzer bağlantılar ile gereksiz görsellere yer vermeden sizlerin hedeflediğiniz amaca göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sosyal Medya Hesap Eklentileri

Kişisel sayfanızda yer alan paylaşımlar, tanıtımlar ve diğer durumlar için ziyaretçi hitinin yüksek olması gerekiyor. Bu sayede blog sayfanızı daha aktif tutabilirsiniz. Bunun için sayfa içerisinde yer alan paylaşımlar ve ziyaretçiler yeterli olmayabilir. Bunun için sosyal medya hesaplarına ait olan bağlantı eklentilerini blog sayfanızda oluşturuyoruz. Sosyal medya hesaplarına yapılan tanıtım reklamlarında ziyaretçilerin daha kolay ve rahat şekilde gelmeleri için sayfanıza medya eklentileri yapıyoruz. Aynı zamanda ziyaretçilerin kayıt olması için sosyal hesaplarından bağlantı kurmalarını sağlıyoruz. Web adres tanıtımının yaygın olarak yapıldığı sosyal medya uygulamalarında sizinde web site adresiniz yer alabilir. Bu sayede aktif uygulamaları kullanan kişilere daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Bunun bilincinde yapmış olduğumuz çalışmalar ile müşterilerimizi digital ortamda tanınmasını kısa süre içinde sağlıyoruz.