İOS, Android Ve Windows Kullanıcılarına Mobil Uygulamalar                            

Mobil Teknoloji Çağında Sizlerde Yerinizi Almalısınız                                          

Deneyimli yazılımcılarımızın hünerli ellerinden oluşan, engin sektörel deneyimlerini tasarımlarında yansıtan, mobil uygulamalar; firmanız ve markanız için gerekli teknik desteği sağlamaktayız. Mobil uygulama nedir? sorularının birinci elden cevabı, elinizden düşürmediğiniz akıllı telefon ve tabletlere uygun yazılımsal uygulamalardır. Web sitenizin kurulumu, hosting hizmetleri, alt yapı sorun çözümü ve bağlantılı mobil uygulamalarınızı yönetebileceğiniz bir firma ile çalışarak, hitap etmek istediğiniz kitlelere daha hızlı ve kısa sürede erişiminizi sağlamaktayız. Özellikle cep telefonu ve tabletin kullanım alanları yayılma hızı, uygulamaları büyük oranda etkilemektedir. Sizde kendiniz için en iyi yöntemi seçerek web sitenizin mobil kanallara uygun olarak ileriye yatırım yapmalısınız. Birçok kişinin bilgisayardan çok mobil uygulamalarla zaman geçirmesi de bu hızlı artışın sizlere ne kadar büyük katkı sağlayacağını göstermektedir.

Mobil Uygulamalar İçin Hizmetlerimiz                                                                 

Firmamız tarafında “mobil uygulama nasıl yapılır” konusunda etkin çalışmalar sergilemekteyiz. Kullandığımız argümanlar; responsive tasarımlar ile her türlü cihazınızın ekran çözünürlüğüne uyum sağlayan, modern tasarımları uygulamaktayız. Java, objective C, Cordova, Node JS örnek yazılım dil seçenekleri ile yüksek performans sağlayıcı yazılımlar üretmekteyiz.   İOS, Android Ve Windows Kullanıcılarına özgü her ortamda rahatlıkla kullanılan uygulamalar ile hedef kitle kapasitesini artırmaktayız. Her geçen gün yenilenen ara yüzler ve takip edilmesi gereken teknolojik konuları takip eder, sizin bu fırsatlarda geride kalmanızı önleyebilmekteyiz. Uzman ekibimiz ve yazılımcılarımız sizin için destek masası oluşturup, ihtiyacınız doğrultusunda sizlere destek ve doğrudan müdahale sağlar.

İOS, Android Ve Windows Uygulama Fiyatları                                                               

Mobil uygulama fiyatları fonksiyon ve ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir. Basit, eğlenceli ve kişisel bir uygulama, sizin tasarımlarınız(genelde hazır taslaklar) en az 125 dolardan başlıyor. Fakat firma, e-ticaret gibi web sitesine uygun, tasarım ve alt yapısı sağlam bir uygulama için 1000 TL ile 2000 TL gibi fiyat aralığı bulunmaktadır. Hazır tema uygulamalar daha uygundur. Çünkü ürün içeriği tasarım hizmeti verilmeden kullanıcı satıl almaktadır ve mobil uygulamayı basit adımlarla kurup, web sitesi üzerinde gösterme amacı ile satın alındığı için çok uygun ve ucuzdur.